Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego: 1) wsi Minkowskie, 2) wsi Brzozowiec

Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00351249
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351249/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-20 12:35
Lokalizacja
Namysłów, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6294a247-1d73-405f-a726-d64b6fed5fb0
Identyfikator
7521359204
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

2 przyznane

Pracownia Projektowo - Usługowa Maluga Bartosz MalugaWrocław, PL · lot 0
49 938 PLN
Pracownia Projektowo - Usługowa Maluga Bartosz MalugaWrocław, PL · lot 1
49 938 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351249 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego: 1) wsi Minkowskie, 2) wsi Brzozowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413159

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Dubois 3

1.5.2.) Miejscowość: Namysłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@namyslow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.namyslow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.namyslow.eu; https://namyslow.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego: 1) wsi Minkowskie, 2) wsi Brzozowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6294a247-1d73-405f-a726-d64b6fed5fb0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351249

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042458/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: 1) wsi Minkowskie, 2) wsi Brzozowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297186

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiZP.271.101.2026.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 102500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Minkowskie zgodnie z uchwałą Nr 580/VIII/22 Rady Miejskiej w Namysłowie z dnia 28 kwietnia 2022 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Minkowskie (załącznik nr 3 do SWZ). Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności: a) z zapisami ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, b) z zapisami rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 17 grudnia 2021 roku w sprawie wymaganego zakresu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
c) z zapisami ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, d) z zapisami ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o infrastrukturze informacji przestrzennej, e) z zapisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 26 października 2020 r. w sprawie zbiorów danych przestrzennych oraz metadanych w zakresie zagospodarowania przestrzennego, f)z zapisami ustawy z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw. 1. Celem przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
wsi Minkowskie jest dostosowanie ustaleń planistycznych do aktualnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności przepisów dotyczących systemu planowania i zagospodarowania przestrzennego. Opracowanie będzie wykonane z uwzględnieniem ustaleń planu ogólnego gminy. Dla miejscowości obowiązuje obecnie Uchwała nr XXIII/343/01 Rady Miejskiej w Namysłowie z dnia 16 stycznia 2001 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Minkowskie, Żaba Duża (Dz. Urz. Woj. Op. Nr 24 poz. 117 z 3 kwietnia 2001 r.). 2. Kryteria sporządzenia załącznika graficznego do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – zgodnie z wytycznymi dla planistów GIAP – załącznik nr 5 do SWZ. 3. Etapy zamówienia: a) sporządzenie ogłoszenia o podjęciu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia planu, b) zawiadomienie na piśmie o podjęciu uchwały o przystąpieniu do sporządzania planu instytucji i organów właściwych do uzgadniania i opiniowania planu, c) sporządzenie projektu planu, składającego się z projektu uchwały zawierającej część tekstową
– ustalenia planu (zawarte w kartach terenu, analogicznie do uchwały nr 384/VIII/21 RM w Namysłowie z dnia 11.02.2021 r.) oraz część graficzną – rysunek planu w skali 1:2000 (wg kryteriów z załącznika nr 5 do SWZ) wraz z rozpatrzeniem wniosków oraz sporządzeniem prognozy oddziaływania na środowisko, uwzględniającej wymagania zawarte w przepisach ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, przedstawienie projektu Burmistrzowi wraz z plikiem GML. Sporządzenie prognozy w dwóch egzemplarzach. Sporządzenie wykazu złożonych wniosków wraz z propozycją ich rozstrzygnięcia,
d) uzyskanie pozytywnej opinii lub opinii z uwagami o projekcie planu od komisji urbanistyczno-architektonicznej oraz naniesienie korekt z niej wynikających, udział w posiedzeniach Komisji Urbanistyczno – Architektonicznej, e) uzyskanie opinii oraz uzgodnień projektu planu, z właściwymi organami, wymaganymi ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym i innymi przepisami szczególnymi,
f) naniesienie korekt wynikających z opinii i uzgodnień do projektu planu, wniesionych przez organy opiniujące i uzgadniające, g) przeprowadzenie procedury zmiany przeznaczenia gruntów rolnych na cele nierolnicze (jeśli okaże się to konieczne), h) sporządzenie ogłoszenia o rozpoczęciu konsultacji społecznych, i) uczestnictwo w konsultacjach społecznych, sporządzenie raportu, j) wprowadzenie zmian do projektu planu miejscowego wynikających z konsultacji społecznych, k) ponowienie czynności w niezbędnym zakresie,
l) przekazanie gotowego projektu planu w skali 1:2000 Zamawiającemu wraz z załącznikami wymaganymi do uchwalenia projektu oraz raportem, a także z pełną dokumentacją z procedury planistycznej - w 1 egzemplarzu w formie elektronicznej, m) udział w sesji, na której planowane będzie uchwalenie projektu planu, n) przekazanie gotowego projektu planu w skali 1:2000 Zamawiającemu (uchwała, tekst, rysunki, zbiór danych przestrzennych i inne załączniki uzupełnione o nr uchwały) wraz z plikiem GML, w 2 egzemplarzach w formie papierowej, w 1 egzemplarzu w formie elektronicznej na płycie CD/DVD (metadane, dane przestrzenne, plik GML), w 1 egzemplarzu (część graficzna) zalaminowanym, zabezpieczonym przed zniszczeniem,
o) podanie w ha powierzchni poszczególnych przeznaczeń (na potrzeby sprawozdawczości GUS); p) opracowanie podsumowania zgodnie z art. 55 ust. 3 i 4 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko. Płatność nastąpi na podstawie faktur częściowych po kolejno wykonanych etapach: a) po wydaniu pozytywnej opinii lub opinii z uwagami przez Gminną Komisję Urbanistyczno - Architektoniczną – 20%,
b) po konsultacjach społecznych – 20%,
c) po uchwaleniu przez Radę Miejską w Namysłowie – 40%,
d) po zatwierdzeniu przez Wojewodę oraz odbiorze przedmiotu umowy – 20%. Zamawiający przewiduje płatności w roku 2026, 2027.
Termin płatności faktur: 30 dni od dnia doręczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu, przy czym faktury w miesiącu grudzień należy wystawić do 14 dnia tego miesiąca. Przy czym Zamawiający przewiduje płatności: po wydaniu opinii przez GKUA w roku 2026, a po konsultacjach społecznych, uchwaleniu przez Radę Miejską w Namysłowie oraz po zatwierdzeniu przez Wojewodę i odbiorze przedmiotu umowy w roku 2027.
Po wyborze najkorzystniejszej oferty Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wykaz obowiązujących uchwał wykonanych planów miejscowych z podaniem numeru uchwały, dnia podjęcia, pozycji z dziennika urzędowego właściwego województwa, oraz miejscowości dla której zostały wykonane. Podzielenie zamówienie na części, w opinii Zamawiającego, spowoduje zoptymalizowanie ofert przedstawionych przez Wykonawców zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym a dodatkowo zabezpieczy Zamawiającego przed nierozstrzygnięciem zamówienia ze względu na niezłożenie oferty całościowej przez żadnego z Wykonawców.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.) Wartość części: 49500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Brzozowiec zgodnie z uchwałą Nr 577/VIII/22 Rady Miejskiej w Namysłowie z dnia 28 kwietnia 2022 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Brzozowiec (załącznik nr 4 do SWZ). Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności: a) z zapisami ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, b) z zapisami rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 17 grudnia 2021 roku w sprawie wymaganego zakresu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
c) z zapisami ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, d) z zapisami ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o infrastrukturze informacji przestrzennej, e) z zapisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 26 października 2020 r. w sprawie zbiorów danych przestrzennych oraz metadanych w zakresie zagospodarowania przestrzennego, f) z zapisami ustawy z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw. 1. Celem przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Brzozowiec jest dostosowanie ustaleń planistycznych do aktualnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności przepisów dotyczących systemu planowania i zagospodarowania przestrzennego. Opracowanie będzie wykonane z uwzględnieniem ustaleń planu ogólnego gminy. Dla miejscowości obowiązuje obecnie Uchwała nr XXIII/344/01 Rady Miejskiej w Namysłowie z dnia 16 stycznia 2001 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Mikowice, Ligota książęca, Brzozowiec. 2. Kryteria sporządzenia załącznika graficznego do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – zgodnie z wytycznymi dla planistów GIAP – załącznik nr 5 do SWZ. 3. Etapy zamówienia:
a) sporządzenie ogłoszenia o podjęciu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia planu, b) zawiadomienie na piśmie o podjęciu uchwały o przystąpieniu do sporządzania planu instytucji i organów właściwych do uzgadniania i opiniowania planu, c) sporządzenie projektu planu, składającego się z projektu uchwały zawierającej część tekstową – ustalenia planu (zawarte w kartach terenu, analogicznie do uchwały nr 384/VIII/21 RM
w Namysłowie z dnia 11.02.2021 r.) oraz część graficzną – rysunek planu w skali 1:2000 (wg kryteriów z załącznika nr 5 do SWZ) wraz z rozpatrzeniem wniosków oraz sporządzeniem prognozy oddziaływania na środowisko, uwzględniającej wymagania zawarte w przepisach ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, przedstawienie projektu Burmistrzowi wraz z plikiem GML. Sporządzenie prognozy w dwóch egzemplarzach. Sporządzenie wykazu złożonych wniosków wraz z propozycją ich rozstrzygnięcia, d) uzyskanie pozytywnej opinii lub opinii z uwagami o projekcie planu od komisji urbanistyczno-architektonicznej oraz naniesienie korekt z niej wynikających, udział w posiedzeniach Komisji Urbanistyczno – Architektonicznej,
e) uzyskanie opinii oraz uzgodnień projektu planu, z właściwymi organami, wymaganymi ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym i innymi przepisami szczególnymi, f) naniesienie korekt wynikających z opinii i uzgodnień do projektu planu, wniesionych przez organy opiniujące i uzgadniające, g) przeprowadzenie procedury zmiany przeznaczenia gruntów rolnych na cele nierolnicze (jeśli okaże się to konieczne), h) sporządzenie ogłoszenia o rozpoczęciu konsultacji społecznych, i) uczestnictwo w konsultacjach społecznych, sporządzenie raportu, j) wprowadzenie zmian do projektu planu miejscowego wynikających z konsultacji społecznych, k) ponowienie czynności w niezbędnym zakresie, l) przekazanie gotowego projektu planu w skali 1:2000 Zamawiającemu wraz z załącznikami wymaganymi do uchwalenia projektu oraz raportem, a także z pełną dokumentacją z procedury planistycznej - w 1 egzemplarzu w formie elektronicznej; m) udział w sesji, na której planowane będzie uchwalenie projektu planu, n) przekazanie gotowego projektu planu w skali 1:2000 Zamawiającemu (uchwała, tekst, rysunki, zbiór danych przestrzennych i inne załączniki uzupełnione o nr uchwały) wraz z plikiem GML, w 2 egzemplarzach w formie papierowej, w 1 egzemplarzu w formie elektronicznej na płycie CD/DVD (metadane, dane przestrzenne, plik GML), w 1 egzemplarzu (część graficzna) zalaminowanym, zabezpieczonym przed zniszczeniem, o) podanie w ha powierzchni poszczególnych przeznaczeń (na potrzeby sprawozdawczości GUS), p) opracowanie podsumowania zgodnie z art. 55 ust. 3 i 4 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.
Płatność nastąpi na podstawie faktur częściowych po kolejno wykonanych etapach: a) po wydaniu pozytywnej opinii lub opinii z uwagami przez Gminną Komisję Urbanistyczno - Architektoniczną – 20%, b) po konsultacjach społecznych – 20%, c) po uchwaleniu przez Radę Miejską w Namysłowie – 40%, d) po zatwierdzeniu przez Wojewodę oraz odbiorze przedmiotu umowy – 20%. Zamawiający przewiduje płatności w roku 2026, 2027.
Przy czym Zamawiający przewiduje płatności: po wydaniu opinii przez GKUA w roku 2026, a po konsultacjach społecznych, uchwaleniu przez Radę Miejską w Namysłowie oraz po zatwierdzeniu przez Wojewodę i odbiorze przedmiotu umowy w roku 2027. Termin płatności faktur: 30 dni od dnia doręczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu, przy czym faktury w miesiącu grudzień należy wystawić do 14 dnia tego miesiąca. Po wyborze najkorzystniejszej oferty wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wykaz obowiązujących uchwał wykonanych planów miejscowych z podaniem numeru uchwały, dnia podjęcia, pozycji z dziennika urzędowego właściwego województwa, oraz miejscowości dla której zostały wykonane. Podzielenie zamówienie na części, w opinii Zamawiającego, spowoduje zoptymalizowanie ofert przedstawionych przez Wykonawców zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym a dodatkowo zabezpieczy Zamawiającego przed nierozstrzygnięciem zamówienia ze względu na niezłożenie oferty całościowej przez żadnego z Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ
i ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.) Wartość części: 53000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49938,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51660,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49938,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowo Usługowa Bartosz Maluga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5921855762; REGON:021406869

7.3.3) Ulica: Blacharska 24/9

7.3.4) Miejscowość: Wroclaw

7.3.5) Kod pocztowy: 53-206

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49938,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49938,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49938,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowo Usługowa Bartosz Maluga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:5921855762; REGON:021406869

7.3.3) Ulica: Blacharska 24-9

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-206

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49938,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi