„Dowóz uczniów do szkół Gminy Policzna w roku szkolnym 2026/2027”
GMINA POLICZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351263
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351263/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-20 12:38
- Lokalizacja
- Policzna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-652530f0-625a-418d-8120-733137b1ed0d
- Identyfikator
- 8111715769
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351263 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz uczniów do szkół Gminy Policzna w roku szkolnym 2026/2027”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLICZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223882
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Prusa 11
1.5.2.) Miejscowość: Policzna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-720
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@policzna.ugm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policzna.ugm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gwpoliczna.e-zp.finn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dowóz uczniów do szkół Gminy Policzna w roku szkolnym 2026/2027”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-652530f0-625a-418d-8120-733137b1ed0d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351263
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098344/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do szkół Gminy Policzna w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.FIN.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 215000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów do placówek oświatowych( Zespół Placówek Oświatowych Policzna oraz
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnolesie) na terenie gminy Policzna wraz z odwiezieniem tych uczniów po zajęciach do
miejsca ich zamieszkania w okresie od dnia 1 września 2026 - do 30 czerwca 2027 r. jak również zapewnienie opieki
przewożonym dzieciom w czasie przejazdu i przy wsiadaniu oraz wysiadaniu z pojazdów.
2.Szczegółowy wykaz szkół, tras oraz ilości uczniów przewożonych na poszczególnych trasach zawiera załącznik nr 1 do
SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany organizacji tras przejazdu.
3. Dowóz i odwóz uczniów do i z placówek odbywać się będzie w dni nauki szkolnej, ustalone w oparciu o rozporządzenie
wydane na podstawie art. 47 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2024 r., poz. 737 tj.).
4. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć lub organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych przez szkołę, wykonawca zobowiązany jest zapewnić przewóz dzieci zgodnie z rozkładem
jazdy ustalonym przez Zamawiającego.
5. Przewozy odbywać się będą na podstawie szczegółowego harmonogramu opracowanego przez Dyrektorów Szkół i przekazanego Wykonawcy.
6. Zamawiający wymaga aby autobusy, którymi świadczona będzie usługa transportu uczniów były w pełni sprawne technicznie. Wykonawca w tym zakresie jest zobowiązany do przestrzegania przepisów określonych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502).
7. Dowóz i odwóz uczniów ze szkół ma następować bez względu na warunki atmosferyczne i awaryjność pojazdów (z wyłączeniem działania sił wyższych np. zaspy śnieżne, przełomy i zatory drogowe, powodzie itp.).
8. Środki transportu pod względem liczby miejsc mają być dostosowane do ilości przewożonych dzieci na poszczególnych trasach zgodnie z załącznikiem Nr 1 do specyfikacji
9. Opiekę nad dziećmi w czasie przewozów organizuje i zapewnia Wykonawca.
10. W razie awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia pojazdu zastępczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |