Wsparcie rozwoju turystyki w Gminie Wąpielsk poprzez budowę infrastruktury turystycznej w miejscowościach Radziki Duże i Wąpielsk.
Gmina Wąpielsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351358
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 13:00
- Lokalizacja
- Wąpielsk, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a1e3534-46f4-49ce-9e9d-7256a6581b94
- Identyfikator
- 8921482682
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351358 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wsparcie rozwoju turystyki w Gminie Wąpielsk poprzez budowę infrastruktury turystycznej w miejscowościach Radziki Duże i Wąpielsk.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąpielsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118939
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wąpielsk
1.5.2.) Miejscowość: Wąpielsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-337
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564938321
1.5.8.) Numer faksu: 564938322
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wapielsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wapielsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a1e3534-46f4-49ce-9e9d-7256a6581b941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wsparcie rozwoju turystyki w Gminie Wąpielsk poprzez budowę infrastruktury turystycznej w miejscowościach Radziki Duże i Wąpielsk.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a1e3534-46f4-49ce-9e9d-7256a6581b94
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006418/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wsparcie rozwoju turystyki w Gminie Wąpielsk poprzez budowę infrastruktury turystycznej w miejscowościach Radzik Duże i Wąpielsk.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie zostało dofinansowane z funduszu Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027) w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316683
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.7.2026.MR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Wsparcie rozwoju turystyki w Gminie Wąpielsk poprzez budowę infrastruktury turystycznej w miejscowościach Radziki Duże i Wąpielsk.
2. Podstawowe informacje o inwestycji:
W ramach zadania realizujemy dwa zadania:
- Budowa altany w miejscowości Radziki Duże, na działce o nr ewid. 669/2, 670/2 oraz 671/2, obręb ewidencyjny 0012 Radziki Duże, jednostka ewid. 041206_2 Gmina Wąpielsk, Radziki Duże, 87-337 Wąpielsk.
- Budowa miejsca rekreacji i wypoczynku w miejscowości Wąpielsk., na działce o nr ewid. 121, 128/2, 128/5, obręb ewidencyjny 0017 Wąpielsk II, jednostka ewid. 041206_2 Gmina Wąpielsk, Wąpielsk, 87-337 Wąpielsk.
w ramach projektu "Wsparcie rozwoju turystyki w Gminie Wąpielsk poprzez budowę infrastruktury turystycznej w miejscowościach Radzik Duże i Wąpielsk".
- Budowa altany na działkach nr 669/2, 670/2 oraz 671/2 w miejscowości Radziki Duże.
Przedmiotem opracowania jest budowa altany na działkach nr 669/2, 670/2 oraz 671/2 w miejscowości Radziki Duże.
Zaprojektowano altanę o konstrukcji drewnianej o wym. 380x580 cm.
Słupy drewniane o przekroju 20x20 cm zamocowane do marek stalowych osadzonych w fundamenty żelbetowe. Fundamenty żelbetowe 40x40x100 cm z betonu Cl 6/20, zbrojone prętami min. klasy AIII.
- Płatwie drewniane o przekroju 16x16 cm.
- Kleszcze drewniane o przekroju 4,5x16 cm.
- Miecze drewniane o przekroju 14x14 cm.
- Dach o konstrukcji krokwiowej. Krokwie drewniane o przekroju 8x16cm. Deskowanie z desek łączonych na pióro-wpust grub. 22 cm z izolacją z membrany dachowej. Pokrycie dachowe stanowi gont bitumiczny, dwuwarstwowy, laminowany, kolor: brązowy.
Wyposażenie altany stanowić będą dwa komplety mebli drewnianych oraz kosz na śmieci.
Komplet mebli drewnianych składa się ze stołu o wymiarach ok. 160x80 cm i wys. ok. 75 cm oraz dwóch ław z oparciem o wymiarach siedziska ok. 160x40 cm i wys. całkowitej ok. 80 cm.
- Budowa miejsca rekreacji i wypoczynku w miejscowości Wąpielsk.
Inwestycja polega na budowie miejsca rekreacji i wypoczynku na działce nr 128/2 i części działki 128/5 położonej w miejscowości Wąpielsk, obręb geodezyjny 0017 Wąpielsk II, gm. Wąpielsk.
Zaprojektowano ogrodzony plac zabaw dla dzieci, o powierzchni 762,90 m2. Wejście na plac zabaw od strony południowo-wschodniej poprzez furtkę o szerokości 1,2 m. W obszarze wejścia na plac zabaw zaprojektowano nawierzchnię utwardzoną z kostki betonowej o grub. 6 cm, koloru szarego. Nawierzchnie bezpieczne stanowić będą darń i żwir płukany 2/8 mm grub. 20 cm.
Przed placem zabaw dla dzieci zaplanowano strefę rekreacyjno-edukacyjną. W obszarze tej strefy wydzielono miejsce służące pozostawianiu rowerów. Zaprojektowano na nim nawierzchnię utwardzoną z kostki betonowej o grub. 6 cm, koloru szarego. W pozostałej części zaprojektowano trawniki.
Dojście do placu zabaw i strefy rekreacyjno-edukacyjnej zaprojektowano o nawierzchni z kostki betonowej o grub. 6 cm, koloru szarego, szer. 2,0 m. Dojście do miejsca wypoczynku i rekreacji możliwe będzie od strony południowo-zachodniej (DP 2118C) oraz od strony południowo-wschodniej (szkoła).
W celu oświetlenia placu zabaw oraz strefy rekreacyjno-edukacyjnej zaprojektowano jedną latarnię solarną.
Zakres zadań do wykonania zaznaczony został na rysunku zamiennym projektu zagospodarowania terenu oraz określony w przedmiarze będącymi częścią OPZ. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania zakresu określonego w OPZ dla tej części zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. W wyznaczonym terminie nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |