Dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia, sprzętu specjalistycznego, programów multimedialnych oraz sprzętu TIK w ramach projektu pt. Edukacja włączająca w szkołach w Gminie Laskowa.

Gmina Laskowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00351413
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-20 13:13
Lokalizacja
Laskowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-426c6b63-f79d-4844-a064-80f8abae7ecc
Identyfikator
7371283697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble szkolnePomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznyInstrumenty muzyczne i ich częściArtykuły i sprzęt sportowyGry edukacyjneGryPakiety oprogramowania edukacyjnegoSprzęt gimnastycznyUrządzenia komputeroweKomputery przenośneMonitory ekranoweZabawki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351413 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia, sprzętu specjalistycznego, programów multimedialnych oraz sprzętu TIK w ramach projektu pt. Edukacja włączająca w szkołach w Gminie Laskowa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Laskowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Laskowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-602

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 50 65 450

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@laskowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laskowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-426c6b63-f79d-4844-a064-80f8abae7ecc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia, sprzętu specjalistycznego, programów multimedialnych oraz sprzętu TIK w ramach projektu pt. Edukacja włączająca w szkołach w Gminie Laskowa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-426c6b63-f79d-4844-a064-80f8abae7ecc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049411/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia, sprzętu specjalistycznego, programów multimedialnych oraz sprzętu TIK w ramach projektu pt. Edukacja włączająca w szkołach w Gminie Laskowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287318

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.1.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Meble
Przedmiot zamówienia dla części nr 1 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1A do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 18 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności meble szkolne, stoliki, regały, siedziska i inne elementy wyposażenia sal dydaktycznych. Wskazane w OPZ nazwy przykładowe należy rozumieć jako punkt odniesienia do poziomu wymaganej funkcjonalności, trwałości, ergonomii i przydatności dydaktycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.5.) Wartość części: 22033,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Terapia i kompensacja.
Przedmiot zamówienia dla części nr 2 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1B do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 118 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności pomoce do zajęć terapeutycznych, korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i wspierających rozwój funkcji poznawczych. Wskazane w OPZ nazwy przykładowe należy rozumieć jako punkt odniesienia do poziomu wymaganej funkcjonalności, trwałości i przydatności dydaktycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.) Wartość części: 32643,55 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Logopedia.
Przedmiot zamówienia dla części nr 3 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1C do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 33 pozycje asortymentowe i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności pomoce do terapii logopedycznej, ćwiczeń artykulacyjnych, oddechowych, słuchowych i językowych. Wskazane w OPZ nazwy przykładowe należy rozumieć jako punkt odniesienia do poziomu wymaganej funkcjonalności, trwałości i przydatności terapeutycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.) Wartość części: 12363,19 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 – Muzyka i teatr,
Przedmiot zamówienia dla części nr 4 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1D do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 49 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności instrumenty, elementy sceniczne oraz materiały wspierające ekspresję artystyczną i realizację zajęć muzycznych oraz teatralnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37300000-1 - Instrumenty muzyczne i ich części

4.5.5.) Wartość części: 13630,69 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – Język polski i język angielski.
5.6. Część nr 5 – Język polski i język angielski
Przedmiot zamówienia dla części nr 5 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1E do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 19 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności pomoce do nauki języka polskiego i języka angielskiego, w tym plansze, gry, zestawy edukacyjne i materiały wspomagające rozwój kompetencji językowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.) Wartość części: 2087,59 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 – Sport.
Przedmiot zamówienia dla części nr 6 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1F do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 8 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności pomoce i sprzęt do zajęć sportowych, ruchowych oraz aktywizujących.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.) Wartość części: 15265,15 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 – Klub gier.
Przedmiot zamówienia dla części nr 7 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1G do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 25 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności gry, zestawy planszowe, materiały logiczne i edukacyjne przeznaczone do pracy w klubie gier.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37524100-8 - Gry edukacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37524000-7 - Gry

4.5.5.) Wartość części: 2288,01 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8 – Programy multimedialne.
Przedmiot zamówienia dla części nr 8 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1H do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 21 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności programy multimedialne, licencje edukacyjne i narzędzia cyfrowe wspierające realizację zajęć.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

4.5.5.) Wartość części: 30628,90 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 9 – Gimnastyka korekcyjna.
Przedmiot zamówienia dla części nr 9 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1I do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 4 pozycje asortymentowe i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności sprzęt do gimnastyki korekcyjnej i ćwiczeń ruchowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

4.5.5.) Wartość części: 4875,61 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 10 – Sprzęt TIK.
Przedmiot zamówienia dla części nr 10 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1J do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 5 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności sprzęt TIK i wyposażenie cyfrowe, w tym monitory interaktywne, komputery, urządzenia wielofunkcyjne i podobne elementy infrastruktury cyfrowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.) Wartość części: 19167,86 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 11 – Sprzęt SI.
Przedmiot zamówienia dla części nr 11 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1K do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 14 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności sprzęt do integracji sensorycznej i zajęć terapeutycznych, w tym elementy podwieszane, konstrukcyjne i rehabilitacyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37520000-9 - Zabawki

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.) Wartość części: 26918,52 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 12 – Pomoce sensoryczne.
Przedmiot zamówienia dla części nr 12 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1L do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 75 pozycji asortymentowych i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności pomoce sensoryczne, manipulacyjne i wspierające rozwój percepcji wzrokowej, dotykowej oraz koordynacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

37520000-9 - Zabawki

4.5.5.) Wartość części: 37473,86 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 13 – Tomatis – system do terapii uwagi słuchowej.
Przedmiot zamówienia dla części nr 13 obejmuje dostawę asortymentu opisanego szczegółowo w załączniku nr 1M do SWZ. Właściwy OPZ obejmuje 1 pozycję asortymentową i określa minimalne parametry techniczne, jakościowe oraz użytkowe, które muszą zostać bezwzględnie spełnione przez ofertę.
Zakres rzeczowy tej części obejmuje w szczególności zintegrowany system do terapii uwagi słuchowej metodą Tomatisa lub metodą równoważną, przeznaczony do stosowania w placówkach edukacyjnych i terapeutycznych, zgodny z wymaganiami określonymi w OPZ. Dopuszczenie równoważności należy rozumieć funkcjonalnie, tj. jako możliwość zaoferowania rozwiązania zapewniającego porównywalny cel terapeutyczny i użytkowy, w szczególności trening/stymulację uwagi słuchowej, indywidualizację programów, pracę z minimum 4 użytkownikami oraz monitorowanie postępów terapii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 41706,51 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 12

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

Część 13

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę. Treść SWZ mogła zostać odczytana przez wykonawców w ten sposób, że formularze cenowe/OPZ albo dane identyfikujące oferowany asortyment mogą zostać złożone dopiero po wyborze oferty, co prowadziło do powstania wady dotyczącej zasad składania i badania ofert w całym postępowaniu.

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy