Rozwój ogólnodostępnej oferty kulturalnej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy.

GMINA MOSZCZENICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00351596
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351596/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-20 13:53
Lokalizacja
Moszczenica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91b8657e-a915-4f3b-98d2-24b46680fd5b
Identyfikator
7381021958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneToalety publiczneWykonywanie konstrukcji dachowychNaprawa i konserwacja dachów

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH KRUCZEKNowy Sącz, PL · lot 0
569 298,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351596 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój ogólnodostępnej oferty kulturalnej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOSZCZENICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892475

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Samorządowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Moszczenica

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-321

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 18 354 13 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminamoszczenica.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminamoszczenica.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91b8657e-a915-4f3b-98d2-24b46680fd5b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój ogólnodostępnej oferty kulturalnej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91b8657e-a915-4f3b-98d2-24b46680fd5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351596

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079785/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozwój ogólnodostępnej oferty kulturalnej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OA.271.84.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 558562,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont, modernizacja i doposażenie Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy w ramach projektu – „Rozwój ogólnodostępnej oferty kulturalnej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy”.
2. W zakres robót budowlanych obejmujących przedmiot zamówienia, zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym zał. nr 11 i zał. nr 12 do SWZ wchodzą:
1) Remont elementów ruchu pieszego/rowerowego
2) Naprawa cokołu podjazdu dla niepełnosprawnych i schodów wejściowych
3) Remont ogrodzenia
4) Remont podejścia do furtki
5) remont wewnątrz budynku – wymiana drzwi
6) wymiana opraw oświetleniowych na oprawy typu LED
7) wymiana okna w kuchni – U zgodne z aktualnymi przepisami
8) wyburzenie ścianki działowej pomiędzy pomieszczeniem nr 4 i nr 5
9) wymiana istniejących posadzek
10) adaptacja pomieszczenia na toaletę dla osób niepełnosprawnych – pomieszczenie nr 9 z oddzieleniem od kotłowni,
11) przywrócenie funkcji pomieszczenia nr 10na kotłownię
12) remont toalety ogólnodostępnej
13) wentylacja grawitacyjna
14) podłączenie taboretu gazowego
15) podłączenie patelni elektrycznej
16) dodatkowe elementy wyposażenia kuchni
17) remont instalacji elektrycznej
18) roboty malarskie
19) roboty związane z likwidacją wilgoci
20) ksziążkomat
21) obniżenie sufitów w pomieszczeniach nr 2, 3, 4 i 5
22) remont więźby dachowej
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót, stanowiący załącznik nr 11 oraz załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45215500-2 - Toalety publiczne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 569298,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 999375,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 569298,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU KRUCZEK Kruczek Wojciech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 734-255-59-11

7.3.3) Ulica: ul. Kołłątaja 18/13

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 569298,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane