"ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg"
JESTEŚMY EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351598
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351598/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-20 13:53
- Lokalizacja
- Błażowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f11a576a-0435-4dde-af38-b3be165b9aa9
- Identyfikator
- 8133941208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usuwanie i obróbka odpadówUsługi transportu odpadów
Wykonawcy
1 przyznane
EKOMAX KOTULAK SPÓŁKA KOMANDYTOWAJasło, PL · lot 0
408 240 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351598 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: JESTEŚMY EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 543004894
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 35
1.5.2.) Miejscowość: Błażowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-030
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 230 01 160
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@jestesmyeko.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jestesmyeko.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f11a576a-0435-4dde-af38-b3be165b9aa91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka prawa handlowego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f11a576a-0435-4dde-af38-b3be165b9aa9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351598
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085182/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.1 Zagospodarowanie odpadów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: JE/BZP/05/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze (wraz z transportem) oraz zagospodarowaniu odpadów o kodzie 19 12 08 – tekstylia (odpady powstające w wyniku mechanicznej obróbki odpadów, inne niż wymienione w 19 12 11), o szacunkowej masie 300 Mg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 408240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408240,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 408240,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKOMAX KOTULAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Produkcja Handel Usługi EKOMAX Kotulak Jerzy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852341404
7.3.3) Ulica: Wolica 217
7.3.4) Miejscowość: Wolica
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 408240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |