Przebudowa ul. Torfa Załęskiego i ul. Nowoleśnej w Mławie
MIASTO MŁAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351644
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351644/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 14:02
- Lokalizacja
- Mława, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a29e890-79b5-4768-b8a9-8eda16261855
- Identyfikator
- 5691760034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351644 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Torfa Załęskiego i ul. Nowoleśnej w Mławie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MŁAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 19
1.5.2.) Miejscowość: Mława
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@mlawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mlawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a29e890-79b5-4768-b8a9-8eda162618551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Torfa Załęskiego i ul. Nowoleśnej w Mławie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a29e890-79b5-4768-b8a9-8eda16261855
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351644
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019618/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa ul. Torfa Załęskiego i ul. Nowoleśnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283615
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.41.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest przebudowa ul. „Torfa” Załęskiego i ul. Nowoleśnej w Mławie.
Łączna długość przebudowywanych ulic wynosi ok. 930 m
1. Przebudowa ul. Antoniego „Torfa” Załęskiego polegać będzie na:
1) Branża drogowa:
Zaprojektowano przebudowę ul. Antoniego Torfa Załęskiego w Mławie na odcinku od skrzyżowania z ul. Olsztyńską do skrzyżowania z ul. Wójtostwo, o długości ok. 700 m. Skrzyżowanie z ul. Kopernika nie podlega przebudowie, planowane są jedynie prace związane z odtworzeniem nawierzchni po realizowanych robotach związanych z układaniem infrastruktury podziemnej. W skład robót wchodzą m. in.:
a) droga o nawierzchni z masy bitumicznej,
b) zjazdy do posesji o nawierzchni z kostki betonowej ,
c) chodniki z kostki betonowej,
d) zieleń,
2) Branża sanitarna- wodociąg
Projekt obejmuje przebudowę istniejących sieci wodociągowych w ul. Torfa Załęskiego wraz z budową i przebudową fragmentów rurociągów wodociągowych do granicy opracowania drogowego oraz przepięcie istniejących sieci wodociągowych do projektowanego układu. Projektuje się budowę magistrali wodociągowej Ø450 PEHD oraz sieci rozdzielczej wodociągowej Ø160 PEHD. Istniejące sieci wodociągowe oraz fragmenty przyłączy wodociągowych należy zlikwidować poprzez zamulenie pianobetonem.
3) Branża sanitarna kanalizacja deszczowa:
Wody opadowe zostaną odprowadzone poprzez system kanalizacji deszczowej zbiorczej i odprowadzenie zgromadzonych wód do istniejącej kanalizacji deszczowej, która docelowo odprowadza wody do rzeki Seracz.
4) Branża sanitarna kanalizacja sanitarna:
Projektuje się przebudowę istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej DN 300 (kamionka) w ul. „Torfa” Załęskiego, polegającą na likwidacji istniejącej sieci i budowie nowej sieci kanalizacyjnej grawitacyjnej od studni S16 w ul. Olsztyńskiej do studni S1, zlokalizowanej przed przejściem pod rzeką Seracz. Dodatkowo projektuje się fragmenty przyłączy kanalizacji sanitarnej do działek dotychczas niepodłączonych, zakończone zaślepieniem na granicy działki oraz wymianę wybranych istniejących studni kanalizacji sanitarnej i przebudowę istniejących przyłączy do granicy opracowania drogowego.
5) Oświetlenie uliczne:
a) budowa trzech odcinków linii kablowej nn-0,4kV, kablem typu YAKXS 4x35 mm2
o łącznej długości trasy 895 m;
- montaż 27 aluminiowych słupów oświetleniowych o wysokości 9 m;
- montaż 15 aluminiowych słupów oświetleniowych o wysokości 5 m;
- montaż 27 opraw oświetleniowych LED o mocy 72W;
- montaż 14 opraw oświetleniowych LED o mocy 38W;
- montaż 6 opraw oświetleniowych LED o mocy 48W.
2. Przebudowa ul. Nowoleśnej polegać będzie na:
1) Branża drogowa:
Zaprojektowano przebudowę ul. Nowoleśna w Mławie na odcinku od skrzyżowania z ul. „Torfa” Załęskiego do granicy działki 10 - 4446, o długości ok. 230 m. W skład robót wchodzą m.in.:
a) droga o nawierzchni z masy bitumicznej,
b) zjazdy do posesji o nawierzchni z kostki betonowej ,
c) chodniki z kostki betonowej,
d) zieleń,
e) organizacja ruchu.
2) Branża sanitarna- wodociąg
Projektuje się fragment przyłącza wodociągowego Ø50 PEHD od istniejącej sieci dn110 w ul. Nowoleśnej do działki nr 3092/2 i połączenie z istniejącym przyłączem na granicy działki. Istniejące przyłącze d n 50 w ul. Nowoleśnej należy zlikwidować.
3) Branża sanitarna kanalizacja deszczowa:
Wody opadowe zostaną odprowadzone poprzez system kanalizacji deszczowej zbiorczej i odprowadzenie zgromadzonych wód do istniejącej kanalizacji deszczowej, która docelowo odprowadza wody do rzeki Seracz.
4) Branża sanitarna kanalizacja sanitarna:
Projektuje się budowę sieci kanalizacji sanitarnej Ø200 PVC z ul. Nowoleśnej z fragmentem przyłącza kanalizacyjnego, zakończonego zaślepką na granicy opracowania drogowego. Sieć należy włączyć do istniejącego systemu w studni Si17.
5) Oświetlenie uliczne:
Projektuje się demontaż linii napowietrznej oświetlenia ulicznego na odcinku o długości 228 m wraz z 7 słupami i oprawami oświetleniowymi i budowę sieci oświetleniowej:
a) budowa linii kablowej nn-0,4kV, kablem typu YAKXS 4x35 mm2 o łącznej długości trasy 339 m;
- montaż 8 aluminiowych słupów oświetleniowych o wysokości 9 m;
- montaż 8 opraw oświetleniowych LED o mocy 60W;
- montaż 6 opraw oświetleniowych LED o mocy 38W.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9624000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13506899,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9624000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PDG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671921712
7.3.4) Miejscowość: Jesionka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9624000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |