„Remont sanitariatów na wszystkich kondygnacjach w budynku Szkoły Podstawowej w Słomnikach” – II postępowanie.
GMINA SŁOMNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351727
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 14:18
- Lokalizacja
- Słomniki, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc99de59-a7b9-49b5-93c0-020bdfa2f9cb
- Identyfikator
- 6821604831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351727 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont sanitariatów na wszystkich kondygnacjach w budynku Szkoły Podstawowej w Słomnikach” – II postępowanie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOMNIKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Słomniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64
1.5.2.) Miejscowość: Słomniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slomniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slomniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/736560a9-6f7a-478d-a2ff-e7422a3a52e11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont sanitariatów na wszystkich kondygnacjach w budynku Szkoły Podstawowej w Słomnikach” – II postępowanie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc99de59-a7b9-49b5-93c0-020bdfa2f9cb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041982/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont łazienek w Szkole w Słomnikach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241994
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont sanitariatów na wszystkich kondygnacjach w budynku Szkoły Podstawowej w Słomnikach.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) roboty przygotowawcze (zabezpieczenie ścian, drzwi, okien itp.);
2) roboty rozbiórkowe i demontażowe wraz z utylizacją;
3) roboty remontowo budowlane – demontaż ścianek działowych, demontaż istniejących drzwi, likwidacja płytek na ścianach i posadzce, demontaż urządzeń w sanitariatach, wykonanie nowych ścianek działowych, montaż ścianek działowych z HPL, montaż płytek gresowych, montaż nowych drzwi;
4) remont instalacji wod-kan i instalacji CO - demontaż istniejących instalacji i montaż nowych instalacji wewnętrznych, montaż urządzeń sanitarnych;
5) remont instalacji elektrycznych – demontaż istniejących instalacji elektrycznych i montaż nowych instalacji wewnętrznych wraz z osprzętem i nowym oświetleniem,
6) powiększenie otworów i wykonanie nowych nadproży nad drzwiami wewnętrznymi do pomieszczeń sanitariatów na wszystkich kondygnacjach zgodnie z decyzją nr AB.V.1.172.2026 z dnia 23.02.2026r.;
7) uporządkowanie miejsca prowadzenia prac;
8) pokrycie kosztów związanych z wykonaniem protokołów badań i pomiarów instalacji oraz dokumentacji powykonawczej;
9) Uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie inwestycji w oparciu o udzielone przez Zamawiającego pełnomocnictwo – dotyczy zakresu objętego decyzją nr AB.V.1.172.2026 z dnia 23.02.2026 r.
2. Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja techniczna stanowiąca - Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 839000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1663252,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 839000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Global Constructions Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793244029
7.3.3) Ulica: gen. Bolesława Roi 4A/6
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-606
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 839000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji zamówienia: do 70 dni od dnia przekazania terenu robót.Teren robót zostanie przekazany w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy, z uwagi na konieczność wykonywania robót w okresie przerwy wakacyjnej oraz ograniczenia utrudnień w funkcjonowaniu placówki.
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |