„Modernizacja/ remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie, długości ok. 0,920 km” – Gmina Irządze na działce o nr ewid. 259.
GMINA IRZĄDZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00522063
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00522063/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-30 12:37
- Lokalizacja
- Irządze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d09e4750-15c0-4621-a669-7fc75018b4e8
- Identyfikator
- 6492299159
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00522063 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja/ remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie, długości ok. 0,920 km” – Gmina Irządze na działce o nr ewid. 259.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IRZĄDZE
1.3.) Oddział zamawiającego: Irządze 124, 42-446 Irządze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 124
1.5.2.) Miejscowość: Irządze
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-446
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@irzadze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.irzadze.bip.jur.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d09e4750-15c0-4621-a669-7fc75018b4e81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja/ remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie, długości ok. 0,920 km” – Gmina Irządze na działce o nr ewid. 259.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d09e4750-15c0-4621-a669-7fc75018b4e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522063
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056348/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „Modernizacja/ remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie, długości ok. 0,920 km” – Gmina Irządze na działce o nr ewid. 259
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477494
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 632105,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
„Modernizacja/ remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie, długości ok. 0,920 km” – Gmina Irządze na działce o nr ewid. 259
Zakres zamówienia obejmuje:
- wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa kamiennego gr. 20 cm
- wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa kamiennego gr. 10 cm
- wykonanie warstwy wiążącej gr. 4 cm z betonu asfaltowego,
- wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego,
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 20 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 496425,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 838288,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 496425,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANZIT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271715430
7.3.4) Miejscowość: Lubachowy 68
7.3.5) Kod pocztowy: 29-130
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 496425,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-31| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |