Magazyn obrony cywilnej
Gmina Bartniczka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351824
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351824/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 14:39
- Lokalizacja
- Bartniczka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbfcab4f-e239-4f9c-83db-789ac2e2725c
- Identyfikator
- 8741739091
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351824 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Magazyn obrony cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bartniczka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brodnicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Bartniczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-321
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564936810
1.5.8.) Numer faksu: 564936832
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugb@data.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bartniczka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13218251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Magazyn obrony cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbfcab4f-e239-4f9c-83db-789ac2e2725c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008668/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Magazyn obrony cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275276
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIŚR.271.1.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Magazyn obrony cywilnej”
Budynek o powierzchni użytkowej 347,59m2 zostanie wkomponowany w istniejącą zabudowę działki nr 46, 47 w gminie Bartniczka. Program funkcjonalny przewiduje budowę budynku pełniącego funkcję magazynu wraz z zapleczem sanitarnym.
Przewiduje się następujące roboty:
1. Budynek magazynowy:
• Roboty ziemne i fundamentowe
• Konstrukcja
• Okładziny, pokrycie
• Roboty wykończeniowe, stolarka
• Roboty wykończeniowe – posadzka
• Instalacje wewnętrzne, wentylacja
2. Rozbiórka istniejącego budynku
3. Instalacja alarmowa
4. Instalacja monitoringu
5. Utwardzenia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 - dokumentacja projektowa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262310-7 - Zbrojenie
45262522-6 - Roboty murarskie
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 932340,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1537500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 932340,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Ogólnobudowlanych Mariusz Chachulski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8741573006
7.3.3) Ulica: Przyleśna
7.3.4) Miejscowość: Zbiczno
7.3.5) Kod pocztowy: 87-305
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 932340,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-098.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |