Remont drogi gminnej ulicy Księdza Tuszyńskiego w Grodzisku Wielkopolskim

GMINA GRODZISK WIELKOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00351858
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351858/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-20 14:46
Lokalizacja
Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46bf88ea-debd-46f2-a29e-16a1e94fb628
Identyfikator
9950149230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógWymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ BŁAŻEJCZAKWolsztyn, PL · lot 0
438 322,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351858 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej ulicy Księdza Tuszyńskiego w Grodzisku Wielkopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK WIELKOPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259382

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-065

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grodzisk@grodzisk.wlkp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodzisk.wlkp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-grodzisk-wielkopolski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej ulicy Księdza Tuszyńskiego w Grodzisku Wielkopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46bf88ea-debd-46f2-a29e-16a1e94fb628

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351858

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295367

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.0.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 526940,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest remont drogi gminnej ulicy Księdza Tuszyńskiego w Grodzisku Wielkopolskim.
Zakres inwestycji obejmuje wykonanie następujących elementów:
• Roboty przygotowawcze, zabezpieczenie budowy, oznakowanie tymczasowe itp.
• Wymiana nawierzchni jezdni z kostki kamiennej.
• Wykonanie fug z żywicy epoksydowej.
• Wymiana nawierzchni jezdni z kostki betonowej.
• Wykonanie regulacji zaworów, studni i innych elementów tego wymagających itp.
• Roboty wykończeniowe, uporządkowanie terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438322,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438322,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 438322,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AB. Rental Arkadiusz Błażejczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9231626419

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 7A

7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 64-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 438322,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane