Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Szymonki
Gmina Jutrosin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351926
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 15:06
- Lokalizacja
- Jutrosin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3f87d322-d75c-4deb-acb5-53ea6c65454c
- Identyfikator
- 6991867802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351926 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Szymonki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jutrosin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050511
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Jutrosin
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-930
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@jutrosin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jutrosin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jutrosin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Szymonki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f87d322-d75c-4deb-acb5-53ea6c65454c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048464/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Szymonki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 8: Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR), Działanie 8.1 Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315147
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIOŚiGN.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania
„Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno rekrea-cyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Szymonki”
jest wybudowanie wiat (altan) jako obiektów małej architektury, usytuowanych w miejscu publicznym, wyposażonych w elementy pozwalające na odpoczynek rowerzystów z udostepnieniem ławek, stojaków na rowery, punktu naprawy rowerów, koszy na śmieci, toalety typu toi-toi itp. Wybudowanie małej architektury na podstawie powtarzających się modułów.
Zakres prac obejmuje:
• roboty przygotowawcze,
• wykonanie nawierzchni z desek kompozytowych,
• montaż miejsca obsługi użytkowników:
− miejsca odpoczynku (2 szt.),
− parkingu rowerowego wraz z punktem naprawy rowerów (1 szt.),
− toalety (1 szt.),
− pojemnika do segregacji odpadów (1 szt.),
− ławeczki solarnej (1 szt.),
• wykonanie monitoringu wizyjnego,
• wykonanie nasadzeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
34928210-3 - Wiaty drewniane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił na stronie prowadzonego postępowania informację, że na sfinansowaniezamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 331 500.,00 zł.
W postępowaniu wpłynęła 1 oferta. Zaoferowana cena przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na
realizację w/w zadania.
Ze względu na brak możliwości zwiększenia tej kwoty, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 361977,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361977,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |