Modernizacja dźwigu osobowego w budynku C w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej ,,CePeLek” SPZOZ przy ul. Koszykowej 78 w Warszawie

CENTRALNA WOJSKOWA PRZYCHODNIA LEKARSKA CEPELEK SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00351971
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351971/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-20 15:24
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6469c906-c89c-4b69-a45e-d36a9b50014d
Identyfikator
1130038734
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyInstalowanie windSystem sterowania i kontroliRoboty instalacyjne elektryczneUsługi w zakresie konserwacji windRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

'WINDA-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
387 003,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351971 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dźwigu osobowego w budynku C
w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej ,,CePeLek” SPZOZ przy ul. Koszykowej 78 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRALNA WOJSKOWA PRZYCHODNIA LEKARSKA CEPELEK SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010137895

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Koszykowa 78

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cepelek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cepelek.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cepelek.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dźwigu osobowego w budynku C
w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej ,,CePeLek” SPZOZ przy ul. Koszykowej 78 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6469c906-c89c-4b69-a45e-d36a9b50014d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351971

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062598/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja dźwigu osobowego w budynku C przy ul. Koszykowej 78 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297878

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/CWPL/TP/RB/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dźwigu osobowego w budynku C w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej ,,CePeLek” SPZOZ przy ul. Koszykowej 78 w Warszawie, obejmująca następujące czynności:
a) wykonanie dokumentacji technicznej dźwigu osobowego,
b) opracowanie resursu dla zamontowanego dźwigu na podstawie Polskich Norm posiadanej wiedzy technicznej, doświadczenia oraz praktyki inżynierskiej,
c) demontaż i utylizacja istniejącego dźwigu osobowego,
d) wykonanie robót budowlanych niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia
e) w tym przystosowanie istniejącego szybu windowego do montażu oferowanego dźwigu,
f) wykonanie modernizacji instalacji elektrycznej, w zakresie niezbędnym dla prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia,
g) dostarczenie i zamontowanie urządzenia dźwigowego o parametrach oraz wyposażeniu spełniającym wymogi rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. z 2022 r. poz. 1225, z późn. zm.). określone w SWZ, ofercie Wykonawcy i programie funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 4 do Umowy,
h) dokonanie pozytywnego odbioru technicznego urządzenia przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) i Wojskowy Dozór Techniczny (WDT),
i) skoordynowanie stosownych procedur odbiorowych UDT i WDT z przekazaniem do użytkowania dźwigu Zamawiającemu, w tym sporządzenie:
j) dokumentacji powykonawczej i rejestracyjnej,
k) protokołu dopuszczenia urządzenia do użytkowania,
l) specyfikacji elementów dźwigu i czynności technologicznych, wraz z określeniem cykli czasowych, wg. których występuje konieczność prowadzenia ich bieżącej konserwacji w okresie udzielonej gwarancji,
m) uruchomienie testowe i zaprogramowanie windy wg. dyspozycji Zamawiającego,
n) w okresie udzielonej gwarancji jakości wykonywanie bez dodatkowej odpłatności czynności konserwacyjnych dźwigu w zakresie i terminach przewidzianych przez producenta i UDT,
o) oznakowanie oraz zabezpieczenie przyjętego terenu budowy na czas robót i zapewnienie warunków bezpieczeństwa oraz właściwej organizacji robót,
p) zapewnienie bieżącego wywozu materiałów nieużytecznych (w uzgodnieniu z Zamawiającym) z terenu budowy i dokonywanie utylizacji odpadów wytworzonych w czasie rozbiórki istniejącego urządzenia dźwigowego,
q) w związku z tym, że realizacja przedmiotu zamówienia będzie realizowana w czynnym obiekcie Przychodni – zapewnienie sprawnego funkcjonowania obiektu oraz ustalenie godzin pracy z przedstawicielem Zamawiającego oraz uwzględnienie tego faktu w harmonogramie prac,
r) przedstawienie przed rozpoczęciem realizacji zamówienia wykazu osób, które będą realizować przedmiot Umowy w imieniu Wykonawcy,
s) przedstawienie przy odbiorze urządzenia oświadczenia Wykonawcy, że dostarczone urządzenie jest wolne od wad fizycznych i prawnych.

2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
Kod CPV 42416100-6 Windy
Kod CPV 45313100-5 Instalowanie wind
Kod CPV 42961000-0 System sterowania i kontroli
Kod CPV 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
50750000-7 Usługi w zakresie konserwacji wind
45450000-6 Roboty wykończeniowe, pozostałe
74232000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3. Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy, znaki towarowe mają charakter przykładowy a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych, opisowi przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, co oznacza możliwość zaproponowania odpowiedników żądanych wyrobów, posiadających takie same lub zbliżone cechy pod względem składu chemicznego, funkcjonalności, giętkości, ergonomiczności i trwałości użytkowej. Oferta równoważna nie może mieć parametrów technicznych i jakościowych niższych od przedstawionych w SWZ przez Zamawiającego.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4do SWZ.
5. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych w niniejszej SWZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
6. Wykonawca jest zobowiązany do wskazania w ofercie części zamówienia, którą przekaże do realizacji podwykonawcom. W umowie zostanie określony zakres prac, które Wykonawca będzie wykonywał własnymi siłami lub za pomocą podwykonawców.
7. Do zawarcia przez Wykonawcę umowy z podwykonawcą wymagana jest zgoda Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu projektu umowy z podwykonawcą wraz z częścią dokumentacji dotyczącej wykonania robót w niej określonych.
8. Jeżeli Zamawiający w terminie 7 dni od przedstawienia mu projektu umowy
z podwykonawcą nie zgłosi na piśmie sprzeciwu lub zastrzeżeń, będzie to oznaczało, że wyraził zgodę na zawarcie umowy.
9. Do zawarcia przez podwykonawcę umowy z dalszym podwykonawcą wymagana jest zgoda Zamawiającego i Wykonawcy. Postanowienia pkt. 12-14 stosuje się odpowiednio.
10. Termin wykonania zamówienia:

Do 120 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy (skrócenie tego terminu - parametr punktowany w kryterium oceny ofert)

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

42961000-0 - System sterowania i kontroli

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387003,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389910,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387003,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Winda-Warszawa sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210124745

7.3.3) Ulica: ul. Surowieckiego 12,

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-784

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387003,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane