Kompleksowa usługa organizacji i realizacji wyjazdu studyjnego do województwa zachodnio-pomorskiego w dniach 2-4.07.2026 r (...)pn. Innowacje w pszczelarstwie 2026 – wiedza, praktyka, rozwój(...)

LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352125
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352125/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-20 19:16
Lokalizacja
Kalsk, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4395489-2fa8-4174-a835-84427a59922e
Identyfikator
9271603749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejOrganizacja wycieczekUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi hotelarskieUsługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłkówUsługi w zakresie organizacji imprez

Wykonawcy

1 przyznane

UPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL · lot 0
64 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352125 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa organizacji i realizacji wyjazdu studyjnego do województwa zachodnio-pomorskiego w dniach 2-4.07.2026 r (...)pn. Innowacje w pszczelarstwie 2026 – wiedza, praktyka, rozwój(...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.3.) Oddział zamawiającego: LODR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001059001

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 91

1.5.2.) Miejscowość: Kalsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 385 2091

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lodr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Rolnicza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa usługa organizacji i realizacji wyjazdu studyjnego do województwa zachodnio-pomorskiego w dniach 2-4.07.2026 r (...)pn. Innowacje w pszczelarstwie 2026 – wiedza, praktyka, rozwój(...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4395489-2fa8-4174-a835-84427a59922e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352125

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119762/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Usługa krajowych wyjazdów studyjnych – Innowacje w pszczelarstwie 2026 wiedza , praktyka, rozwój

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Operacja dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259779

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4.SIR.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 97400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i realizacji wyjazdu studyjnego do województwa zachodnio-pomorskiego w dniach 2-4.07.2026 r. w ramach operacji pn. „Innowacje w pszczelarstwie 2026 – wiedza, praktyka, rozwój” zgodnie z Planem Działania KSOW+ na lata 2023-2027 - Plan Operacyjny na 2026 r. Wyjazd studyjny organizowany jest dla 33 osób. W ramach realizacji wyjazdu studyjnego Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia m.in.: transportu (m.in. autokarowego), ubezpieczenia, noclegów, wyżywienia i obsługi pilota oraz do zrealizowania programu wyjazdu zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu Zamówienia i Załączniku nr 2 Projekt umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63511000-4 - Organizacja wycieczek

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101910,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UPHOTEL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112770574

7.3.3) Ulica: Krótka 12

7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 58-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-04
2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi