Wykonanie żagli przeciwsłonecznych/przeciwdeszczowych wraz z pracami montażowymi i instalacyjnymi w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera/Etap 1

Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352266
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352266/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-21 07:50
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3d3fdf1-58c6-4a0d-9896-45b782448e97
Identyfikator
9532773374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ŻagleBrezenty impregnowane, markizy i zasłony przeciwsłoneczneBrezenty impregnowaneMarkizyRoboty instalacyjne w budynkachSpecjalne usługi projektoweInstalowanie markiz

Wykonawcy

1 przyznane

WINDCRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPodegrodzie, PL · lot 0
897 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352266 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie żagli przeciwsłonecznych/przeciwdeszczowych wraz z pracami montażowymi i instalacyjnymi w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera/Etap 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384999612

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mennica 10

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-112

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mlynyrothera.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mlynyrothera.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330947

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie żagli przeciwsłonecznych/przeciwdeszczowych wraz z pracami montażowymi i instalacyjnymi w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera/Etap 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3d3fdf1-58c6-4a0d-9896-45b782448e97

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352266

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106005/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wykonanie żagli przeciwsłonecznych/przeciwdeszczowych wraz z pracami montażowymi i instalacyjnymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr FEKP.05.01-IP.02-0003/24 pod nazwą „ADAPTACJA MŁYNÓW ROTHERA W BYDGOSZCZY NA CELE EDUKACYJNO-KULTURALNE – ETAP IV – 1”, dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Działania 5.1 Wsparcie instytucji kultury BydOF-IP

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300626

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MR.260.6.2026.WW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 788617,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie żagli przeciwsłonecznych/przeciwdeszczowych wraz z pracami montażowymi i instalacyjnymi w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera/Etap 1: Dostawa i montaż żagli przeciwsłonecznych/przeciwdeszczowych”
2. Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w załącznikach: Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik do SWZ oraz dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39522400-1 - Żagle

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39522100-8 - Brezenty impregnowane, markizy i zasłony przeciwsłoneczne

39522110-1 - Brezenty impregnowane

39522120-4 - Markizy

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

45421144-5 - Instalowanie markiz

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 897000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 897000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 897000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WINDCRAFT SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 734 366 16 44

7.3.3) Ulica: Podegrodzie 235

7.3.4) Miejscowość: Podegrodzie

7.3.5) Kod pocztowy: 33-386

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 897000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

4. ŹRÓDŁO FINANSOWANIA:
Projekt nr FEKP.05.01-IP.02-0003/24 pod nazwą „ADAPTACJA MŁYNÓW ROTHERA
W BYDGOSZCZY NA CELE EDUKACYJNO-KULTURALNE – ETAP IV – 1”, dofinansowany
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie
dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Działania 5.1 Wsparcie instytucji kultury BydOF-IP
Zadanie 2. Wykonanie żagli przeciwsłonecznych/przeciwdeszczowych wraz z pracami
montażowymi i instalacyjnymi w celu zagospodarowania przestrzeni tarasu Młynów Rothera.
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy