Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji bud. mieszk. zarządzanych przez „ADM” Sp. z o.o.,w tym podłączenia bud. do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykon. węzła cieplnego

Miasto Bydgoszcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352322
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352322/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-21 08:08
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-820e920d-cd74-4aad-8084-41a9f90fc1fc
Identyfikator
9531011863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352322 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji bud. mieszk. zarządzanych przez „ADM” Sp. z o.o.,w tym podłączenia bud. do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykon. węzła cieplnego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@adm.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334092

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji bud. mieszk. zarządzanych przez „ADM” Sp. z o.o.,w tym podłączenia bud. do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykon. węzła cieplnego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-820e920d-cd74-4aad-8084-41a9f90fc1fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352322

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041640/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Dokumentacja projektowa dotycząca termomodernizacji budynków mieszkalnych zarządzanych przez ADM Sp. z o.o.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310544

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 37/PM/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 351000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (zwanej dalej dokumentacją) na podłączenie budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych w Bydgoszczy przy ul. :
• Gołębia 2A (działka nr 100/1 w obrębie 85),
• Orla 11 (działka nr 97/1,97/2 w obrębie 95)
• Ugory 50 (działka nr 110 w obrębie 100)
- do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykonaniem węzła cieplnego, z adaptacją pomieszczenia piwnicznego i zmianą sposobu użytkowania tego pomieszczenia na pomieszczenie węzła cieplnego, z wyposażeniem budynku i lokali w instalacje co i cwu, remontem części wspólnych budynków z uwzględnieniem docieplenia przegród budowlanych i wymianą stolarki otworowej oraz uzyskaniem stosownego pozwolenia na wykonanie robót budowlanych.
UWAGA:
• szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ z załącznikami) stanowi załącznik nr 6 do SWZ
• dla każdego budynku (nieruchomości) należy wykonać odrębną dokumentację projektowo-kosztorysową wraz z uzyskaniem wymaganej prawem decyzji pozwolenia na wykonanie robót w danym budynku (nieruchomości) tj. odrębnie dla lokalizacji Gołębia 2A, Orla 11, Ugory 50.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 191880,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (zwanej dalej dokumentacją) na podłączenie budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych w Bydgoszczy przy ul. :
• Dworcowa 25 (działka nr 124 w obrębie 128) – budynek frontowy i oficyna
• Nakielska 25 (działka nr 94 w obrębie 76) – budynek frontowy i oficyna
• Nakielska 51 (działka nr 19/6, 19/7 w obrębie 66) – oficyny mieszkalne
- do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykonaniem węzła cieplnego, z adaptacją pomieszczenia i zmianą sposobu użytkowania tego pomieszczenia na pomieszczenie węzła cieplnego, z wyposażeniem budynku i lokali w instalacje co i cwu, remontem części wspólnych budynku z uwzględnieniem docieplenia przegród budowlanych i wymianą stolarki otworowej oraz uzyskaniem stosownego pozwolenia na wykonanie robót budowlanych.
UWAGA:
• szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ z załącznikami) stanowi załącznik nr 7 do SWZ
• dla każdego budynku (nieruchomości) należy wykonać odrębną dokumentację projektowo-kosztorysową wraz z uzyskaniem wymaganej prawem decyzji pozwolenia na wykonanie robót w danym budynku (nieruchomości) tj. odrębnie dla lokalizacji Dworcowa 25, Nakielska 25 i Nakielska 51.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 239850,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu na zadnie nr 1 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu na zadnie nr 2 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi