Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie
Powiat Namysłowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00352361
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352361/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-21 08:18
- Lokalizacja
- Namysłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbae73c1-9833-42bc-b575-085bb3a7614e
- Identyfikator
- 7521453127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
11 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352361 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Namysłowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531421963
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 12A
1.5.2.) Miejscowość: Namysłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 410 36 95
1.5.8.) Numer faksu: 77 410 39 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@namyslow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.namyslow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbae73c1-9833-42bc-b575-085bb3a7614e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbae73c1-9833-42bc-b575-085bb3a7614e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352361
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046100/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Przeprowadzenie Kursów zawodowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Namysłowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkół Powiatu Namysłowskiego” współfinansowany przez UE ze środków EFS Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 oraz środków Budżetu Państwa w ramach działania 5.9 - Kształcenie zawodowe, priorytetu 5 Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220099
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZM.272.12.2026.AK-G.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 231000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 185000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 1 - Kurs – Podstawy barmaństwa i obsługi napojów
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.1 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 1”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 2 - Kurs – Podstawy cukiernictwa i dekoracji wyrobów cukierniczych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.2 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 2”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 3 - Kurs kelnerski (poziom podstawowy i zaawansowany)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.3 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 3”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 4 - Kurs – Podstawy kuchni molekularnej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.4 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 4”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 8000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 5 - Kurs – Podstawy grafiki komputerowej Adobe Photoshop
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.5 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 5”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 6 - Kurs – Podstawy montażu wideo – Adobe Premiere
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.6 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 6”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 7 - Kurs – Podstawy projektowania w AutoCad
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.7 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.7 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 7”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 17000,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 8 - Kurs – Podstawy składu i przygotowania publikacji – Adobe InDesign.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.8 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.8 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 8”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 10000,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 9 - Kurs – Tworzenie aplikacji mobilnych Android
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.9 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.9 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 9”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 10 - Kurs – Podstawy tworzenia stron internetowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.10 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.10 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 10”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie uczestniczących w projekcie pn. „Edukacja dualna: Połączenie nauki i praktyki w kształceniu zawodowym uczniów ze szkól Powiatu Namysłowskiego”.Część 11 - Kurs – Operator kombajnu zbożowego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3.11 do SWZ o nazwie: „Załącznik nr 3.11 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - część 11”
Główny kod CPV:
80530000-8 – Usługi szkolenia zawodowego
2. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Namysłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 10)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18675,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 015863643 NIP: 8761159474
7.3.3) Ulica: ul. Emilii Plater 1a/53
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 10)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-15| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |