Przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 im. SzczepanaHumberta w Krakowie, zgodnie z podstawą programową i programem nauczania

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352456
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-21 08:47
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2f3b8b7-feb8-496e-8ed8-91c30bce8803
Identyfikator
6761071577
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkół nauki jazdy

Wykonawcy

1 przyznane

Robert Gaweł Robex Ośrodek Szkolenia KierowcówKraków, PL · lot 0
189 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352456 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 im. SzczepanaHumberta w Krakowie, zgodnie z podstawą programową i programem nauczania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000183503

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Mickiewicza 5

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 124226804

1.5.8.) Numer faksu: 126343046

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsm1.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsm1.krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 im. SzczepanaHumberta w Krakowie, zgodnie z podstawą programową i programem nauczania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2f3b8b7-feb8-496e-8ed8-91c30bce8803

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347094

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na dwukrotnie przeprawadzone postępowanie w trybie z art. 275 nie zgłosił się żaden oferent.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-9a6085d6-77ce-4e6a-b055-d3f0e48bb076

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSM1.SG.271.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 207317,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie dotyczy:
realizacji szkolenia (kursu) w zakresie prawa jazdy kategorii B,- rzeprowadzenie i opłacenie przez Wykonawcę szkolenia teoretycznego w wymiarze 30 godz. lekcyjnych oraz szkolenia praktycznej nauki jazdy w wymiarze 30 godz. zegarowych dla każdego ucznia
przeprowadzenie nieodpłatnego egzaminu wewnętrznego
wydania osobom, które uzyskały pozytywny wynik egzaminu wewnętrznego dokumentów o ukończeniu szkolenia, zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, umożliwiających w dalszym etapie do przystąpienia do egzaminu państwowego.
2. Szkolenia należy zrealizować zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa związanymi z przedmiotem zamówienia.
3. Szkoleniami będą objęci uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Robert Gaweł Robex Ośrodek Szkolenia Kierowców

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6791982869

7.3.3) Ulica: al. Mickiewicza 5

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-120

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

OSK ASIOR Andrzej Skwara

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-30
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi