PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZENIE POSIŁKÓW NA POTRZEBY DZIECI Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO WE WRZĄCEJ WIELKIEJ.

Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352616
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352616/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-21 09:18
Lokalizacja
Wrząca Wielka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a88b07d-47cd-4b38-be08-29bf7114e565
Identyfikator
6662077074
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi dostarczania posiłków do szkół

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW KWIATKOWSKIPowiercie, PL · lot 0
189 802,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352616 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZENIE POSIŁKÓW NA POTRZEBY DZIECI Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO WE WRZĄCEJ WIELKIEJ.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301135112

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 124

1.5.2.) Miejscowość: Wrząca Wielka

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63 261 00 82

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szuprzedszkole@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwrzacawielka.szkolnastrona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kolo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZENIE POSIŁKÓW NA POTRZEBY DZIECI Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO WE WRZĄCEJ WIELKIEJ.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a88b07d-47cd-4b38-be08-29bf7114e565

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352616

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00248220/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowywanie i dostarczanie posiłków na potrzeby dzieci z Przedszkola Publicznego we Wrzącej Wielkiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250315

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie całodziennego żywienia dla dzieci z Przedszkola Publicznego we Wrzącej
Wielkiej tj. przygotowanie i dostarczenie na potrzeby stołówki Przedszkola gorącego posiłku: całodziennego wyżywienia dla
dzieci z Przedszkola Publicznego we Wrzącej Wielkiej: śniadania, obiadu i podwieczorku zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189802,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189802,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189802,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zbigniew Kwiatkowski Katering i Gastronomia

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661395168

7.3.3) Ulica: Powiercie

7.3.4) Miejscowość: Powiercie

7.3.5) Kod pocztowy: 62-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189802,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-07-31
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi