„Dostawa urządzeń wiertniczych: część 2 - żerdzie wiertnicze"

KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352662
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-21 09:30
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8232e4f0-bdbe-4901-9757-b67ae21fb9fc
Identyfikator
6830003427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt wiertniczy

Wykonawcy

1 przyznane

BIT & ROD POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
122 567,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352662 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa urządzeń wiertniczych: część 2 - żerdzie wiertnicze"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Park Kingi 1

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.sa@kopalnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopalniawieliczka.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Górnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa urządzeń wiertniczych: część 2 - żerdzie wiertnicze"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8232e4f0-bdbe-4901-9757-b67ae21fb9fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245190

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KSW/2026/EZM/89

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 800000,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 100000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia.
1.1. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się sprzedać i dostarczyć na zasadach określonych w umowie, urządzenia wiertnicze - żerdzie wiertnicze rurowe stalowe do wiertnic:
1) MDR-06A prędkość posuwu 1,45 m/min, siła posuwu wiertnicy do 16 kN,
2) MDS-1,2 prędkość posuwu do 2,0 m/min siła posuwu wiertnicy do 32 kN,
3) CSW-45 prędkość posuwu do 8,0 m/min, siła posuwu wiertnicy do 32 kN.
1.2. Rodzaj, parametry oraz maksymalne ilości zostały określone poniżej:
Lp. Nazwa Wymiar nr 1 w [mm] - wartość wymagana Wymiar nr 2 w [mm] - wartość wymagana Ilość [szt.]
1) ŻERDŹ RUROWA DO WIERTNICY fi42 - połączenie czop-mufa, gwint płaski CR42, długość żerdzi L 500 mm, min. granica plastyczności ReH: rura 370 [MPa]; zwornik 370 [MPa]. 240
2) ŻERDŹ RUROWA DO WIERTNICY fi51 - połączenie czop-mufa, gwint stożkowy SVJ33, długość żerdzi L 500 mm, min. granica plastyczności ReH: rura 370 [MPa]; zwornik 370 [MPa]. 50,5 ± 0,5 7,9 ± 0,3 140
3) ŻERDŹ RUROWA DO WIERTNICY fi 60,3 - połączenie czop-mufa, gwint stożkowy SVJ42, długość żerdzi L 500 mm, min. granica plastyczności ReH: rura 370 [MPa]; zwornik 650 [MPa]. 45 ± 0,5 2,5 ± 0,3 198
gdzie:
wymiar 1 - długość całkowita części gwintowanej czopa,
wymiar 2 - długość od rozpoczęcia stoczenia rury do rozpoczęcia gwintu dla mufy i czopa
2. Warunki dostawy.
2.1. Wykonawca zobowiązuje się sprzedać i dostarczyć przedmiot zamówienia jednorazowo.
2.2. O przygotowaniu zleconej dostawy Wykonawca powiadomi Zamawiającego telefonicznie lub pocztą elektroniczną, nie później niż na jeden dzień roboczy przed wymaganym terminem dostarczenia.
2.3. Miejsce dostawy – magazyn główny Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., 32–020 Wieliczka, Park Kingi 1. Godziny dostawy ustala się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.00.
2.4. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczania przedmiotu zamówienia na swój koszt i we własnym zakresie.
2.5. Do dostawy przedmiotu zamówienia winny zostać dołączone następujące dokumenty:
1) dowód wydania towaru na zewnątrz WZ lub fakturę VAT,
2) deklaracja zgodności WE,
3) świadectwo jakości wystawione przez Wykonawcę,
4) dokument gwarancji.
3. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz zasad jego realizacji zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do specyfikacji. Wszystkie dokumenty są udostępnione do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl

4.5.3.) Główny kod CPV: 43130000-3 - Sprzęt wiertniczy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122567,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 202264,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122567,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIT & ROD POLAND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6263038322

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122567,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy