Dostosowanie pomieszczeń szkoły na potrzeby funkcjonowania przedszkola - przebudowa zaplecza kuchennego w bloku żywieniowym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lublinie przy ul. Kunickiego 116

Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352666
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352666/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-21 09:30
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e00a22fc-c0f7-4e5b-915e-bbc95edc1cd7
Identyfikator
9462755447
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352666 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń szkoły na potrzeby funkcjonowania przedszkola - przebudowa zaplecza kuchennego w bloku żywieniowym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lublinie przy ul. Kunickiego 116

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 542059462

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 3a

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-117

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zim.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zim.lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332785

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie pomieszczeń szkoły na potrzeby funkcjonowania przedszkola - przebudowa zaplecza kuchennego w bloku żywieniowym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lublinie przy ul. Kunickiego 116

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e00a22fc-c0f7-4e5b-915e-bbc95edc1cd7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042611/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przystosowanie pomieszczeń na potrzeby przedszkola w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Kunickiego 116 w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310505

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-P.252.31.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 715447,15 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 443763,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) w branży budowlanej:
a) roboty rozbiórkowe,
b) wymiana posadzek, okładzin ściennych,
c) wykonanie nadproży z belek stalowych,
d) wykonanie ścianek działowych,
e) montaż stolarki drzwiowej
f) wykonanie tynków,
g) wykonanie zabudów g-k,
h) wykonanie powłok malarskich,
2) w branży elektrycznej:
a) wykonanie wlz z RG obiektu do TK (rozdzielnicy kuchni),
b) wykonanie rozdzielnicy TK,
c) układanie kabli i przewodów,
d) instalacja gniazd porządkowych, oświetlenia podstawowego,
e) zasilania technologii kuchennej,
f) instalację oświetlenia awaryjnego,
g) ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym,
h) ochronę przeciwprzepięciową,
i) instalację połączeń wyrównawczych,
3) w branży sanitarnej:
a) demontaż i montaż instalacji c.o.,
b) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej,
c) demontaż i montaż instalacji kanalizacji sanitarnej wewnętrznej,
d) demontaż i montaż instalacji wodociągowej,
e) demontaż i montaż instalacji gazowej,
f) wykonanie towarzyszących robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że w/w postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - oferta z najniższą ceną, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Oferta z najniższą ceną została złożona przez Wykonawcę: GRUPA PMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 20-583 Lublin, ul. Koralowa 10/15. Cena przedmiotowej oferty: 1 031 970,00 zł brutto, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 546 000,00 zł brutto.
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane