Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i urządzeń Powiatowego Zarządu Dróg
Powiatowy Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00352690
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352690/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-21 09:36
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4257425b-2f56-464c-a64b-e57c40b758c6
- Identyfikator
- 7611340065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352690 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i urządzeń Powiatowego Zarządu Dróg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Przasnyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550671040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 4
1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd-przasnysz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiat-przasnysz.pl/zamowienia
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4257425b-2f56-464c-a64b-e57c40b758c61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i urządzeń Powiatowego Zarządu Dróg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4257425b-2f56-464c-a64b-e57c40b758c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352690
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023350/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i urządzeń Powiatowego Zarządu Dróg
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242204
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SIiZP.252.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych tj. oleju napędowego (ON) i benzyny bezołowiowej 95-oktanowej (Pb 95) do pojazdów, maszyn i urządzeń znajdujących się w ewidencji Powiatowego Zarządu Dróg w Przasnyszu oraz fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych (w szczególności: płynów chłodniczych, płynów do spryskiwaczy, płynów hamulcowych, smarów, żarówek samochodowych, filtrów powietrza, ściereczek, zapachów oraz kosmetyków samochodowych itp.) odpowiadających rodzajem dla właściwego pojazdu, maszyny lub urządzenia.
2. Oferowane paliwa płynne muszą spełniać poniższe normy jakościowe:
1) Olej napędowy: norma PN-EN 590:2022-08 spełniająca wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1018),
2) Benzyna bezołowiowa: norma PN-EN 228+A1:2017-06 spełniająca wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1018).
4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
09132000-3 - Benzyna
09211000-1 - Oleje smarowe i środki smarowe
09211650-2 - Płyny hamulcowe
34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
39831500-1 - Samochodowe środki czyszczące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 537926,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537926,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 537926,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALFA ONE Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611556032
7.3.4) Miejscowość: Sierakowo 55
7.3.5) Kod pocztowy: 06-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 537926,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |