Dostawa systemu backupu danych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

GMINA KOLBUSZOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352697
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352697/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-21 09:37
Lokalizacja
Kolbuszowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37aa8cde-9164-4726-9ccb-8c8cd5184ec4
Identyfikator
8141576232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaJednostki pamięci taśmowejNośniki do przechowywaniaBezprzestojowe źródła energiiKomputery przenośneOkablowanie sieciowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352697 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa systemu backupu danych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOLBUSZOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Obrońców Pokoju 21

1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ekolbuszowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekolbuszowa.logintrade.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.ekolbuszowa.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa systemu backupu danych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37aa8cde-9164-4726-9ccb-8c8cd5184ec4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352697

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069719/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa systemu backupu danych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Cyberbezpieczny Samorząd” jest realizowany w ramach Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302257

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.26.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 100406,50

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnego systemu backupu danych obejmującego:
1) Serwer backupu wraz z repozytorium dyskowym,
2) Oprogramowanie do wykonywania i zarządzania kopiami zapasowymi,
3) Bibliotekę taśmową LTO-8 (autoloader),
4) Nośniki taśmowe LTO-8,
5) Zasilacz awaryjny UPS,
6) Stację administracyjną systemu backupu (przenośną stację dostępu uprzywilejowanego),
7) Kompletne okablowanie,
8) Komplet licencji, kluczy aktywacyjnych, nośników instalacyjnych oraz dokumentacji producenta.

2. System musi zapewniać 14-dniową retencję kopii zapasowych na repozytorium dyskowym w trybie immutable oraz 12-miesięczną retencję kopii długoterminowych na nośnikach taśmowych (air-gap).

3. Wszystkie elementy przedmiotu zamówienia muszą być ze sobą w pełni kompatybilne i tworzyć spójny, gotowy do uruchomienia system. Oferowana biblioteka taśmowa oraz serwer muszą znajdować się na liście zgodności (HCL / compatibility list) producenta oferowanego oprogramowania backupowego.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdział II SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

30213100-6 - Komputery przenośne

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Zamawiający wyznaczył termin składania i otwarcia ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dzień 6 lipca 2026 r. Do upływu terminu składania ofert tj.: do dnia 6 lipca 2026 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta na zadanie pn.: Dostawa systemu backupu danych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Zgodnie z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ze względu na to, że nie złożono żadnej oferty.
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy