Zachowanie historycznej substancji zabytkowego pałacu w Radawiu, ul. Żwirowa 1

Powiat Oleski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352699
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352699/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-21 09:37
Lokalizacja
Olesno, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd2bf7d3-cd35-4b9f-a773-73d8b4f2e38a
Identyfikator
5761575840
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty muroweTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ KOŁODZIEJCZYKTylmanowa, PL · lot 0
469 458,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352699 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zachowanie historycznej substancji zabytkowego pałacu w Radawiu, ul. Żwirowa 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Oleski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 532463350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pieloka 21

1.5.2.) Miejscowość: Olesno

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatoleski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://powiatoleski.pl/9/strona-glowna.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wwww.platformazakupowa.pl/pn/powiatoleski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zachowanie historycznej substancji zabytkowego pałacu w Radawiu, ul. Żwirowa 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd2bf7d3-cd35-4b9f-a773-73d8b4f2e38a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352699

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067782/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zachowanie historycznej substancji zabytkowegopałacu w Radawiu, ul. Żwirowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269872

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZ.272.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 398373,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki okiennej, remont tarasu oraz wymiana dwóch sztuk drzwi (symbol D4 i
D5) w budynku zabytkowego pałacu w Radawiu przy ul. Żwirowej 1.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Uwaga: !!!
Zakres niniejszego zamówienia został określony w załączniku nr 4 do swz pn. opis przedmiotu zamówienia, dokumentacja
projektowa w szczególności stwiorb czy program prac konserwacyjnych dotyczy całego obiektu, natomiast zakres
zamówienia dotyczy tylko prac określonych w w/w załączniku.
3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazano odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i
systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45262520-2 - Roboty murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 469458,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599917,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 469458,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OKNA-KOŁODZIEJCZYK Janusz Kołodziejczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351226532

7.3.3) Ulica: Mastalerze 11/9

7.3.4) Miejscowość: Tylmanowa

7.3.5) Kod pocztowy: 34-451

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 469458,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane