Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych
SP ZOZ MSWiA w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00352765
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352765/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-21 09:51
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85db7cba-53ee-4237-9b2d-63e2bbaa35c3
- Identyfikator
- 7260004820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352765 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ MSWiA w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470805076
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Północna 42
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-425
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozmswlodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozmswlodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13371881.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85db7cba-53ee-4237-9b2d-63e2bbaa35c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352765
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044293/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 Zakup i dostawa agregatów prądotwóryczch
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319651
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 25/D/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Agregat prądotwórczy o mocy 120kVA - 2 szt.4.5.3.) Główny kod CPV: 31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 168325,5 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Agregat prądotwórczy o mocy 500kVA4.5.3.) Główny kod CPV: 31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 315925,50 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mobilny dystrybutor paliwa ze zbiornikiem 1000l4.5.3.) Główny kod CPV: 44611400-0 - Cysterny do przechowywania
4.5.5.) Wartość części: 7380 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mobilny dystrybutor paliwa ze zbiornikiem 5000l4.5.3.) Główny kod CPV: 44611400-0 - Cysterny do przechowywania
4.5.5.) Wartość części: 12300 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w SWZ opisał wymagania jakie muszą zostać spełnione przez Wykonawców w zakresie parametrów technicznych agregatów prądotwórczych i zbiorników paliwa.
Na podstawie otrzymanych ofert Zamawiający nie może dokonać oceny zgodności oferowanego produktu z wymaganiami postawionymi w opisie przedmiotu zamówienia z uwagi na fakt, że w SWZ Zamawiający nie żądał przedmiotowych środków dowodowych w postaci kart katalogowych zaoferowanych produktów.
W związku z powyższym Zamawiający nie jest w stanie sprawdzić jaki model, typ agregatu, zbiornika został zaoferowany przez Wykonawcę.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w SWZ opisał wymagania jakie muszą zostać spełnione przez Wykonawców w zakresie parametrów technicznych agregatów prądotwórczych i zbiorników paliwa.
Na podstawie otrzymanych ofert Zamawiający nie może dokonać oceny zgodności oferowanego produktu z wymaganiami postawionymi w opisie przedmiotu zamówienia z uwagi na fakt, że w SWZ Zamawiający nie żądał przedmiotowych środków dowodowych w postaci kart katalogowych zaoferowanych produktów.
W związku z powyższym Zamawiający nie jest w stanie sprawdzić jaki model, typ agregatu, zbiornika został zaoferowany przez Wykonawcę.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w SWZ opisał wymagania jakie muszą zostać spełnione przez Wykonawców w zakresie parametrów technicznych agregatów prądotwórczych i zbiorników paliwa.
Na podstawie otrzymanych ofert Zamawiający nie może dokonać oceny zgodności oferowanego produktu z wymaganiami postawionymi w opisie przedmiotu zamówienia z uwagi na fakt, że w SWZ Zamawiający nie żądał przedmiotowych środków dowodowych w postaci kart katalogowych zaoferowanych produktów.
W związku z powyższym Zamawiający nie jest w stanie sprawdzić jaki model, typ agregatu, zbiornika został zaoferowany przez Wykonawcę.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w SWZ opisał wymagania jakie muszą zostać spełnione przez Wykonawców w zakresie parametrów technicznych agregatów prądotwórczych i zbiorników paliwa.
Na podstawie otrzymanych ofert Zamawiający nie może dokonać oceny zgodności oferowanego produktu z wymaganiami postawionymi w opisie przedmiotu zamówienia z uwagi na fakt, że w SWZ Zamawiający nie żądał przedmiotowych środków dowodowych w postaci kart katalogowych zaoferowanych produktów.
W związku z powyższym Zamawiający nie jest w stanie sprawdzić jaki model, typ agregatu, zbiornika został zaoferowany przez Wykonawcę.
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |