Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej boiska z miejscem ukrycia przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie

Powiat Sochaczewski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352818
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352818/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-21 10:02
Lokalizacja
Sochaczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-862c014c-a828-46ed-b250-a3fc21226ad9
Identyfikator
8371511868
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL KUŹMIŃSKIŻyrardów, PL · lot 0
266 147,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352818 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej boiska z miejscem ukrycia przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sochaczewski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147805

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 65

1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatsochaczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sochaczew-powiat.bip.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatsochaczew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej boiska z miejscem ukrycia przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-862c014c-a828-46ed-b250-a3fc21226ad9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352818

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028454/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej boiska z miejscem ukrycia przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284216

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IMPZ.272.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zadanie pod nazwą „Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej boiska z miejscem ukrycia przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania wstępnej koncepcji, opracowania przedmiarów i szczegółowych kosztorysów inwestorskich wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, jak również planem BIOZ wraz ze złożeniem dokumentów wymaganych do uzyskania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz decyzji o pozwoleniu na budowę oraz uzyskaniem w imieniu Zamawiającego tych dokumentów. Zadanie obejmuje również pełnienie nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją projektową.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266147,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1476000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266147,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DK Pracownia Architektoniczna Daniel Kuźmiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8381877306

7.3.4) Miejscowość: Żyrardów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266147,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi