Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 407 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 407

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352860
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352860/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-21 10:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-122c46c9-2f34-4540-970a-2a15770ad679
Identyfikator
5223333215
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zbożoweProdukty przemiału ziarnaProdukty z ziaren zbóżOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneWody mineralneSoki owocowe i warzywnePrzetworzone produkty spożywczeRóżne produkty spożywczeRóżne produkty spożywcze i produkty suszoneCukierZioła i przyprawy korzenneKawa, herbata i podobne produktyPrzetworzone owoce i warzywaProdukty głęboko mrożoneDania gotowe

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA DOBOSZOżarów Mazowiecki, PL · lot 0
352 136,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352860 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 407 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 407

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 540540209

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Heweliusza 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp407@eduwarszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp407.edupage.org/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 407 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-122c46c9-2f34-4540-970a-2a15770ad679

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352860

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013772/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W poprzednim postępowaniu zostały odrzucone wszystkie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 oraz z art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c) ustawy Pzp. Zgodnie z art. 255 pkt 2, postępowanie zostało unieważnione.
Zamawiający kierując się koniecznością nieprzerwanego zapewnienia dostaw artykułów żywnościowych dla dzieci, zdecydował o zastosowaniu trybu z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, który umożliwia prowadzenie negocjacji z jednym Wykonawcą. Tryb ten pozwala na szybkie zawarcie umowy, co jest niezbędne w sytuacji braku alternatyw rozwiązań i konieczności natychmiastowego działania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP407/26/03/PŻ/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 330130,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 407 w Warszawie

4.5.3.) Główny kod CPV: 15613300-1 - Produkty zbożowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15981000-8 - Wody mineralne

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

15894000-1 - Przetworzone produkty spożywcze

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

15831000-2 - Cukier

15872000-1 - Zioła i przyprawy korzenne

15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

15894300-4 - Dania gotowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sklep Ogólnospożywczy Dobosz Sylwia

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230740735

7.3.4) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 352136,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy