Dostawa systemu aspiracyjno-próżniowego do pobierania krwi, mikrometoda, elementy uzupełniające

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00352952
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-21 10:36
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29103e87-7455-4fdc-a3c5-69a3e9b64b9b
Identyfikator
5551783839
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwiLaboratoryjne wyroby szklaneSprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Pipety i akcesoria laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

SARSTEDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL · lot 0
509 630,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352952 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa systemu aspiracyjno-próżniowego do pobierania krwi, mikrometoda, elementy uzupełniające

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 10

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampublik@szpital.chojnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.chojnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa systemu aspiracyjno-próżniowego do pobierania krwi, mikrometoda, elementy uzupełniające

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29103e87-7455-4fdc-a3c5-69a3e9b64b9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019058/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa systemu aspiracyjno-próżniowego do pobrania krwi, mikrometoda, elementy uzupełniające

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292941

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZAP-380-12/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 468138,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu aspiracyjno-próżniowego do pobierania krwi, mikrometoda, elementy uzupełniające na okres 24 miesięcy (patrz - formularz asortymentowo – cenowy, tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - stanowiący Załącznik
nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ od udzielenia zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33793000-5 - Laboratoryjne wyroby szklane

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 509630,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 509630,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 509630,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sarstedt Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632511961

7.3.3) Ulica: Grzybowska 87

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-844

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 509630,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-08 do 2028-07-07
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy