Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu medycznego, aparatury kontrolno - pomiarowej, myjek oraz wózków na bieliznę
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00352995
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352995/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-21 10:45
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f8d5642-1848-497e-9ee2-4efeded56c75
- Identyfikator
- 7251019093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352995 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu medycznego, aparatury kontrolno - pomiarowej, myjek oraz wózków na bieliznę
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288774
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kopcińskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-153
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien.publicznych@barlicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.barlicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13108311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu medycznego, aparatury kontrolno - pomiarowej, myjek oraz wózków na bieliznę2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f8d5642-1848-497e-9ee2-4efeded56c75
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352995
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00002793/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.16 Drobny sprzęt medyczny: ciśnieniomierze, mankiety, termometry, myjki do mycia pacjentów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 52/TP/ZP/D/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 14.5.3.) Główny kod CPV: 38423100-7 - Ciśnieniomierze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39143112-4 - Materace
4.5.5.) Wartość części: 4955,52 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 24.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 1500,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 34.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 9420,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 44.5.3.) Główny kod CPV: 33196000-0 - Pomoce medyczne
4.5.5.) Wartość części: 2665,02 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 54.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 134069,40 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 64.5.3.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne
4.5.5.) Wartość części: 18285,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 74.5.3.) Główny kod CPV: 39532000-0 - Maty
4.5.5.) Wartość części: 33636,60 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 84.5.3.) Główny kod CPV: 39532000-0 - Maty
4.5.5.) Wartość części: 46800,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 94.5.3.) Główny kod CPV: 34912000-3 - Wózki bagażowe
4.5.5.) Wartość części: 38118,60 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 104.5.3.) Główny kod CPV: 38423100-7 - Ciśnieniomierze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38412000-6 - Termometry
4.5.5.) Wartość części: 36208,56 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 114.5.3.) Główny kod CPV: 38412000-6 - Termometry
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38414000-0 - Higrometry
4.5.5.) Wartość części: 51960,00 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 124.5.3.) Główny kod CPV: 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała
4.5.5.) Wartość części: 92178,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w zakresie pakietu 8 - zgodnie z art. . 226 ust. 1 pkt 5 Prawa zamówień publicznych, który brzmi następująco: „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia”.
Uzasadnienie odrzucenia:
Przyczyną odrzucenia oferty Bialmed Sp. z o. o. Ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa jest to, że Wykonawca zaproponował inny termin dostawy niż proponowany przez Zamawiającego. Termin dostawy był kryterium oceny ofert.
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w zakresie Pakietu 10 - zgodnie z art. . 226 ust. 1 pkt 5 Prawa zamówień publicznych, który brzmi następująco: „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia”.
Uzasadnienie odrzucenia:
Przyczyną odrzucenia oferty Bialmed Sp. z o. o. Ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa jest to, że Wykonawca zaproponował inny termin dostawy niż proponowany przez Zamawiającego. Termin dostawy był kryterium oceny ofert.
Część 11
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 26.05.2026 r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta przetargowa.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
Część 12
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.”
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający w formularzu asortymentowo – cenowym (zał. nr. 2 do SWZ) wskazał w Pakiecie 12 wymiary myjek 24 x 17 cm (+/- 0,5 cm) oraz na końcu formularza podał „PODANE WYMIARY SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA PODANO W PRZYBLIŻENIU. DOPUSZCZALNE JEST ZAOFEROWANIE TOWARU O WYMIARACH RÓŻNIĄCYCH SIĘ O +/- 3%.”, co skutkuje wprowadzeniem w błąd Wykonawcy odnośnie wymiarów.
Mając na uwadze powyższe postanowiono jak na wstępie.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Ceny uwzględniają prawo opcji.| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |