Budowa oświetlenia stadionu sportowego w Kluczach
GMINA KLUCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353071
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353071/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 11:04
- Lokalizacja
- Klucze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98d48d09-f257-46e0-b6d4-7e8ff1ec3927
- Identyfikator
- 6371998059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353071 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia stadionu sportowego w Kluczach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLUCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257972
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Klucze
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-310
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.8.) Numer faksu: 0326428052
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-klucze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina-klucze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-klucze1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia stadionu sportowego w Kluczach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98d48d09-f257-46e0-b6d4-7e8ff1ec3927
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353071
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035357/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa oświetlenia stadionu sportowego w Kluczach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284806
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 342127,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa oświetlenia stadionu sportowego w Kluczach”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej, w tym projektu budowlanego oraz wykonanie robót budowlano-montażowych oświetlenia stadionu sportowego w miejscowości Klucze przy ul. Rudnickiej w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
2) Inwestycja obejmuje wykonanie w jednym etapie:
1. opracowanie projektu budowlanego, w tym opracowanie projektu technicznego i wykonawczego – Zamawiający dopuszcza wykonanie projektu technicznego w połączeniu z wykonawczym, przy czym projekt techniczny musi zostać wykonany w szczegółowości projektu wykonawczego,
2. uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji, pozwoleń i uzgodnień - Zamawiający przekaże Wykonawcy aktualną mapę do celów projektowych
3. wykonanie robót budowlanych związanych z budową oświetlenia stadionu sportowego w Kluczach obejmujących:
a) 4 maszty oświetleniowe na fundamentach prefabrykowanych wysokości H≤15m (maszt + projektory oświetleniowe),
b) Projektory oświetleniowe zabudowane na masztach oświetleniowych w ilości 5 szt/maszt,
c) Wewnętrzna linia zasilająca kablowa,
d) Szafka zasilająca projektory oświetleniowe,
4. uzyskanie decyzji lub zaświadczenia o możliwości użytkowania oświetlenia.
3. Zamawiający nie przewiduje etapowania robót.
4. Opis lokalizacji i zakresu inwestycji objętej przedmiotem zamówienia:
Teren objęty inwestycją znajduje się na obszarze działek nr 23/3, 23/4, 23/5.
Powyższe działki mając charakter obiektu sportowo – rekreacyjnego obejmującego obszary sportów drużynowych i indywidulanych wraz z obiektami obsługi imprez i zawodów sportowych, w szczególności: budynek zaplecza sportowego obejmującego szatnie, magazyny sprzętu sportowego, trybuny kibiców, ławki trenersko - zawodnicze z wiatami, scena artystyczna.
Teren w całości posiada kształt prostokąta o regularnych kształtach i ograniczony jest:
• Od północny- granica z działkami zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej
• Od wschodu- granica z działką 23/132 o przeznaczeniu terenów usług sportu
• Od południa- granica z działką drogową
• Od zachodu teren parkingu
Na terenie działki znajduje się wewnętrzna linia zasilania wodna i elektryczna.
Na potrzeby zasilania w energię elektryczną obiektu wykonano zwiększenie mocy przyłączeniowej do 40kW. Miejscem przyłączenia obiektu jest istniejące złącze kablowe ZK-BDT155423 zlokalizowane na terenie działki 23/5.
Działki 23/3, 23/4, 23/5, 0007 Klucze, 121204_2 Klucze - położone są na terenie, który zgodnie z miejscowym planem Uchwała Nr XXXIV/217/2020 Rady Gminy Klucze z dnia 17 grudnia 2020 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Klucze. Działki te przeznaczone są pod zabudowę i zakwalifikowane jako tereny usług sportu oznaczone symbolem 5 US.
5. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje załączony archiwalny projekt budowlany zawierający szczegółowe dane techniczne do wykorzystania przy projektowaniu.
6. Opis dokumentacji projektowej:
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia przewidziano do wykonania dokumentację projektową w zakresie:
a) projekt budowlany opracowany zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane (Dz. U z 2025 poz. 418) oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego wraz z opiniami, uzgodnieniami, pozwoleniami i innymi dokumentami, których obowiązek dołączenia wynika z przepisów odrębnych ustaw, lub kopiami tych opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów (3 egzemplarze + wersja elektroniczna edytowalna oraz w pdf na pendrive);
b) dokumentacja techniczno-wykonawcza dla celów realizacji inwestycji. Projekty techniczne, wykonawcze stanowić będą uszczegółowienie dla potrzeb wykonawstwa projektu budowlanego. Dokumentacja powinna być opracowana z uwzględnieniem warunków zatwierdzenia projektu budowlanego oraz warunków zawartych w uzyskanych opiniach i uzgodnieniach, jak również szczegółowych wytycznych Zamawiającego (2 egzemplarze + wersja elektroniczna edytowalna oraz w pdf na pendrive);
c) opracowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ);
d) uzyskanie wszelkich niezbędnych materiałów, warunków technicznych przyłączenia obiektu, badań geotechnicznych podłoża, opinii, decyzji w tym decyzji o pozwolenie na użytkowanie (pod warunkiem, że będzie wymagane);
e) sporządzenie wszelkich innych ekspertyz i opracowań, których potrzeba ujawni się w trakcie prac projektowych i realizacji przedmiotu zamówienia, w tym opinii ornitologicznej;
f) przygotowanie i złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę (pod warunkiem, że będzie wymagane) a jeżeli pozwolenie na budowę nie będzie konieczne dokonania zgłoszenia robót budowlanych;
g) należy uwzględnić uzyskanie warunków i usunięcie wszelkich kolizji istniejącej infrastruktury z planowaną inwestycją (pod warunkiem, że będzie wymagane);
7. Nadzór autorski nad wykonaną dokumentacją projektową:
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi także pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych związanych z realizacją przedmiotowego projektu i wprowadzanie niezbędnych zmian w czasie realizacji budowy, koniecznych do prawidłowego wykonania robót budowlanych.
8. Pozostałe istotne elementy (części składowe) przedmiotu zamówienia:
a) Przygotowanie, opracowanie i przekazanie instrukcji obsługi i eksploatacji instalacji i urządzeń związanych z obiektem;
b) Przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji instalacji i urządzeń związanych z obiektem;
c) Opracowanie dokumentacji powykonawczej;
d) Przeprowadzenie wszelkich odbiorów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu lub zgłoszenia zakończenia robót budowlanych,
e) Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie (o ile będzie konieczne) lub zgłoszenie do Nadzoru Budowlanego zakończenia robót budowlanych;
Roboty budowlane należy prowadzić z zachowaniem przepisów BHP, odpowiednio wygrodzić, oznakować oraz zabezpieczyć obszar, na którym prowadzone są roboty – zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane i wszystkimi przepisami wykonawczymi.
9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ w skład, którego wchodzą:
a) Archiwalny projekt budowlany z załącznikami,
b) Pomocniczy przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354027,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 278000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Twój Elektryk 24 Katarzyna Zając
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961514690
7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś Kącka
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-15| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |