"Remont powierzchni płyt balkonowych w budynkach przy ulicy Gałczyńskiego 68, Gałczyńskiego 70, Gałczyńskiego 72, Gałczyńskiego 74 w Olsztynie"
OLSZTYŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353251
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 11:39
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-faed96e6-f025-4c25-a531-237e699226f3
- Identyfikator
- 7392909328
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353251 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont powierzchni płyt balkonowych w budynkach przy ulicy Gałczyńskiego 68, Gałczyńskiego 70, Gałczyńskiego 72, Gałczyńskiego 74 w Olsztynie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OLSZTYŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: OTBS Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510682803
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 21A
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-123
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: otbs@otbs.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.otbs.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/otbs.olsztyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Remont powierzchni płyt balkonowych w budynkach przy ulicy Gałczyńskiego 68, Gałczyńskiego 70, Gałczyńskiego 72, Gałczyńskiego 74 w Olsztynie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faed96e6-f025-4c25-a531-237e699226f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP.
Uzasadnienie prawne i faktyczne:
Zamawiający prowadził uprzednio postępowanie w trybie podstawowym z fakultatywnymi negocjacjami (znak sprawy: 2/OTBS/2026) na remont powierzchni płyt balkonowych w Olsztynie z podziałem na 5 zadań. W zakresie Zadania nr 2 nie złożono żadnej oferty, w związku z czym postępowanie w tej części zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d3a691bb-3698-48ba-904f-b587b94c076e
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/OTBS/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie powierzchni płyt balkonowych w budynkach przy ulicy Gałczyńskiego 68, Gałczyńskiego 70, Gałczyńskiego 72, Gałczyńskiego 74 w Olsztynie”.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania (zgodnie z dawnym SWZ) obejmuje następujące czynności i roboty:
1) ul. Gałczyńskiego 68 m 5, 9:
a) Zeskrobanie tynku na suficie nad balkonem,
b) Zagruntowanie,
c) Otynkowanie,
d) Zagruntowanie
e) Pomalowanie sufitu nad balkonem
2) ul. Gałczyńskiego 68 m 10, ul. Gałczyńskiego 70 m 6:
a) Oczyszczenie mechaniczne zmycie starej farby sufitu balkonu,
b) Zagruntowanie sufitu balkonu,
c) Pomalowanie sufitu balkonu
3) ul. Gałczyńskiego 68 m 8, ul. Gałczyńskiego 70 m 1, 2, 3, 5, 7, 8, 16, ul. Gałczyńskiego 72 m 1, 9, 11, 12, 13, 15:
a) rozbiórka warstw posadzkowych do płyty konstrukcyjnej, obróbek blacharskich, izolacji w pasie 60 cm od czoła balkonu,
b) oczyszczenie powierzchni,
c) wyrównanie powierzchni płyty balkonowej, właściwe wyprofilowanie spadku w kierunku od budynku,
d) 2 x zagruntowanie preparatem EUROLAN-3K lub preparatem o wyższych parametrach,
e) wykonanie obróbek blacharskich i wklejenie na klej bitumiczny do blach,
f) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej preparatem SUPERFLEX 10 lub preparatem o wyższych parametrach - izolację należy wykonać z zachowaniem ciągłości,
g) odizolowanie powierzchni obróbek blacharskich do kontaktu z zaprawami klejowymi poprzez nałożenie warstwy odcinającej z kleju epoksydowego i zatopienie siatki podtynkowej,
h) wylewka posadzkowa o niskim skurczu, spadek od budynku,
i) wklejenie płytek mrozoodpornych na klej mrozoodporny elastyczny klasy C2S1 lub C2S2 równoważnej o podwyższonych parametrach i wyrównanie czoła balkonu, należy zastosować fugę elastyczną mrozoodporną epoksydową i wodoodporną oraz należy zwrócić szczególną uwagę na kompatybilność spoiny i kleju zastosowanego do montażu płytek,
j) wywiezienie i utylizacja gruzu, obróbek blacharskich,
k) inne roboty budowlane niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
4) ul. Gałczyńskiego 74 m 16:
a) usunięcie tynku na ścianie osłonowej balkonu od strony lokalu
b) zagruntowanie,
c) otynkowanie,
d) zagruntowanie
e) pomalowanie tynku
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane MARYBUD Marianna Kwiatkowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391024355
7.3.3) Ulica: 1 Maja 6
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-118
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |