Remont przepustu drogowego w ciągu ul. Karkonoskiej w Karpaczu

GMINA KARPACZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00353266
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00353266/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-21 11:42
Lokalizacja
Karpacz, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6eeed710-d9ad-495f-90ab-0917ecd770fc
Identyfikator
6110107759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie renowacji mostówRoboty budowlane w zakresie wiaduktów

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACJI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA 'EKO-MEL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL · lot 0
773 670 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353266 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont przepustu drogowego w ciągu ul. Karkonoskiej w Karpaczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KARPACZ

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Karpacz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821552

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 54

1.5.2.) Miejscowość: Karpacz

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-540

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +487576150

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_karpacz@karpacz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.karpacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1327300

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont przepustu drogowego w ciągu ul. Karkonoskiej w Karpaczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6eeed710-d9ad-495f-90ab-0917ecd770fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353266

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013481/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont przepustu drogowego w ciągu ul. Karkonoskiej w Karpaczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Zadanie realizowane jest w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych, na które Gmina Karpacz uzyskała dofinansowanie z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293054

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGK.7021.73.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 804878,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: „Remont przepustu drogowego w ciągu ul. Karkonoskiej w Karpaczu” na potoku „Budnicza Struga” w Karpaczu, dz. nr 129, obr. 0001 Karpacz, w km 1+700 zbiorczej (Z) drogi gminnej nr 2653D, uszkodzonego w wyniku powodzi we wrześniu 2024 r.

2. Zamówienie obejmuje:
Wykonanie robót budowlanych w oparciu o dostarczoną przez Zamawiającego dokumentację techniczną;

3. Roboty będą obejmować, w zależności od potrzeb, w szczególności:
Wykonanie robót budowlanych w zakresie:
1) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
2) roboty ziemne i towarzyszące;
3) odbudowa murów oporowych oraz ogrodzenia opartego na murze;
4) odbudowa skarpy nasypów;
5) spoinowanie murów kamiennych wylotów przepustu;
6) kamienne umocnienie dna w obrębie murów oporowych;
7) naprawa powierzchni betonowych i stalowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221120-9 - Roboty budowlane w zakresie wiaduktów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 773670,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 986725,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 773670,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Melioracji i Inżynierii Środowiska "EKO-MEL" Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 230178560

7.3.3) Ulica: Spółdzielcza 10

7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 58-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 773670,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane