Dostawa wyposażenia komputerowego na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Krapkowicach
POWIAT KRAPKOWICKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353320
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353320/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-21 11:52
- Lokalizacja
- Krapkowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b1a71af-fb6c-4076-85e0-540bc8cb8fab
- Identyfikator
- 1990111672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353320 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia komputerowego na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Krapkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KRAPKOWICKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Krapkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-303
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774074328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatkrapkowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatkrapkowicki.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia komputerowego na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Krapkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b1a71af-fb6c-4076-85e0-540bc8cb8fab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353320
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034721/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.13 Dostawa wyposażenia komputerowego na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Krapkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne zastosowania trybu: art. 305 pkt 2 Ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne zastosowania trybu: W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym (Znak sprawy: ZP.272.13.2026) nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b047b793-5440-4307-bc0e-bffe75763fc9
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 175486,51 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 84622,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest dostawa wyposażenia komputerowego na potrzeby funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Krapkowicach.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia komputerowego (z zainstalowanym systemem operacyjnym oraz oprogramowaniem biurowym) i zostanie zrealizowany zgodnie z warunkami zawartymi w zaproszeniu do negocjacji oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 3 do zaproszenia.
4. Wykonawca zapewnia, że wyposażenie komputerowe objęte przedmiotem zamówienia, odpowiada wymaganiom określonym w opisie przedmiotu zamówienia oraz, że oferowane sprzęty i ich komponenty są fabrycznie nowe, nie powystawowe, kompletne (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami niezbędnymi do montażu i użytkowania), a ich zakup i korzystanie zgodne z ich przeznaczeniem nie narusza prawa, w tym również praw osób trzecich.
5. Przez pojęcie fabrycznie nowy Zamawiający rozumie - nieużywany, wolny od wad tj. taki, który w swoim całym procesie produkcyjnym jest wytwarzany z elementów wytworzonych od podstaw, bez użycia w jakikolwiek sposób komponentów uzyskanych z innych produktów wcześniej użytkowanych, pochodzące z bieżącej produkcji, w opakowaniach producenta, ze znakiem towarowym producenta oraz określeniem pochodzenia, dostarczony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Wszelkie instrukcje i etykiety muszą być sporządzone w języku polskim.
6. Wyposażenie komputerowe musi spełniać wymagania pod względem BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
7. Wyposażenie komputerowe musi być dopuszczone do obrotu i stosowania w krajach Unii Europejskiej, w tym w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
30231300-0 - Monitory ekranowe
30237410-6 - Myszka komputerowa
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hardware Storm Piotr Kała
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1990032062
7.3.3) Ulica: ul. Góry Św. Anny 3
7.3.4) Miejscowość: Zdzieszowice
7.3.5) Kod pocztowy: 47-330
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |