„Zagospodarowanie terenu przy ul. A. Mickiewicza 3, 5, 9 w Korszach”

GMINA KORSZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00353342
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00353342/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-21 11:56
Lokalizacja
Korsze, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32a4caff-a6c9-4c9a-a099-64b5347c55e1
Identyfikator
7422242338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353342 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu przy ul. A. Mickiewicza 3, 5, 9 w Korszach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORSZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743605

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 13

1.5.2.) Miejscowość: Korsze

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-430

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897541828

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim_korsze@korsze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.korsze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://korsze.logintrade.net/zapytania_email,234155,78c59a1d11304a540498d601b35527e6.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie terenu przy ul. A. Mickiewicza 3, 5, 9 w Korszach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32a4caff-a6c9-4c9a-a099-64b5347c55e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024651/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Zagospodarowanie terenu przy ul. A. Mickiewicza 3, 5, 9 w Korszach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314748

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GT.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 289415,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest właściwe i zgodne z zasadami sztuki budowlanej kompleksowe wykonanie inwestycji pod nazwą: „Zagospodarowanie terenu przy ul. A Mickiewicza 3, 5, 9 w Korszach” na terenie działek numer 450/2, 454, 456 obręb 0002 Korsze - miasto.
W ramach zadania przewiduje się m.in.:
- wykonanie robót przygotowawczych i rozbiórkowych,
- korytowanie terenu inwestycji,
- wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego,
- wykonanie nawierzchni utwardzonych z kostki betonowej i płyt betonowych typu Jomb,
- wykonanie liniowego odwodnienia terenu, poziomowanie studni.
Do wykonawcy należy również:
- usunięcie przeszkód terenowych kolidujących z inwestycją,
- wykonanie niezbędnych prac pomiarowych,
- zabezpieczenie istniejącej infrastruktury technicznej,
- uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
- wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą.
2. Szczegółowy opis i zakres zamówienia został określony w załączniku nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz ze wszystkimi jej załącznikami i wyjaśnieniami oraz z ewentualnymi zmianami dokonanymi na etapie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do terminu składania ofert, tj. do dnia 15 lipca 2026 r. do godziny 10:00, wpłynęły następujące oferty:
1. AMTC POLAND Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, NIP:6793253057, ul. Młodzieży 9D 30-829 Kraków, cena oferty brutto: 399 113,89 zł; Okres gwarancji i jakości i rękojmi: 72 miesiące.
2. Paweł Pawlukanis PHUP PALWOD NIP: 1181865967, ul. Suwalska 16 19-500 Gołdap; cena oferty brutto: 434 258,58 zł;Okres gwarancji i jakości i rękojmi:72
Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 150 000, 00 zł brutto.
Cena oferty najkorzystniejszej przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym, zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, postępowanie należało unieważnić.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane