Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych dla potrzeb realizacji projektu OGNIOODPORNI I WODOODPORNI. Współpraca służb ochrony ludności Lublina i Równego" akronim Fire&Waterproof,
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353415
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353415/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-21 12:11
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c020dfe-c169-4c52-bd65-7ecb9cac215d
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały reklamowe
Wykonawcy
1 przyznane
PROMOBAY BRZOSKOWSKI KAMAJ SPÓŁKA JAWNAPoznań, PL · lot 0
27 558 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353415 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych dla potrzeb realizacji projektu OGNIOODPORNI I WODOODPORNI. Współpraca służb ochrony ludności Lublina i Równego" akronim Fire&Waterproof,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c020dfe-c169-4c52-bd65-7ecb9cac215d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych dla potrzeb realizacji projektu OGNIOODPORNI I WODOODPORNI. Współpraca służb ochrony ludności Lublina i Równego" akronim Fire&Waterproof,2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c020dfe-c169-4c52-bd65-7ecb9cac215d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353415
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00632981/29/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup gadżetów promocyjnych na potrzeby projektów realizowanych przez Biuro Rozwoju Turystyki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt: OGNIOODPORNI I WODOODPORNI. Współpraca służb ochrony ludności Lublina i Równego" akronim Fire&Waterproof, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg NEXT Polska - Ukraina 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253192
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.28.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 23647,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie i dostawę materiałów promocyjnych:
1. Zestaw 1 składający się z:
1) Pendrive USB 16GB - 200 sztuk,
2) Długopis w pudełku - 200 sztuk,
3) Notatnik w teczce – 200 sztuk.
2. Zestaw 2 składający się z:
1) Brelok z latarką LED– 200 sztuk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26691,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27558,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Promobay Brzoskowski Kamaj sp.j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365922604
7.3.3) Ulica: Słowiańska 55c
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-664
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27558,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Okres realizacji 10 dni roboczych od daty zawarcia umowy.2. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający w dniu 09.06.2026 r. dokonał wyboru oferty złożonej przez Wykonawcę - Top Arts Sp. z o.o., ul. Mieczysława Karłowicza 30, 15-190 Białystok jako najkorzystniejszej (oferta uzyskała największą ilość punktów ze względu na przyjęte w SWZ kryterium oceny ofert) i wezwał ww. Wykonawcę do podpisania umowy wyznaczając termin jej zawarcia w dniu 16.06.2026 r.
Wykonawca do dnia 24.06.2026 r. nie przekazał Zamawiającemu podpisanej umowy. Zamawiający pismem z dnia 24.06.2026 r., w nawiązaniu do pisma z dnia 09.06.2026 r., w którym Zamawiający wyznaczył termin zawarcia umowy w dniu 16 czerwca 2026 r. oraz do pisma z dnia 16.06.2026 r., w którym Zamawiający wymagał przesłania podpisanej umowy oraz w związku z nieprzekazaniem Zamawiającemu podpisanej umowy wezwał Wykonawcę- Top Arts Sp. z o.o. do dostarczenia umowy do Referatu Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Lublin, Plac Litewski 1, pokój nr 12 w nieprzekraczalnym terminie 25.06.2026 r. do godz. 15:00.
Wykonawca do dnia 25.06.2026 r. do godz. 15:00 nie dostarczył Zamawiającemu podpisanej umowy.
Zgodnie z pkt. 14.2. SWZ niedostarczenie podpisanej umowy w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 25.06.2026 r. do godz. 15:00 oznacza, że Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego..
Wobec powyższego Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W świetle powyższego Zamawiający dokonał ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu Wykonawców.
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |