Remont dachu budynku Urzędu Miejskiego w Wieruszowie
Gmina Wieruszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353444
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353444/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 12:18
- Lokalizacja
- Wieruszów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afaa6a6d-75e5-4bec-8b33-9ba70cf8897e
- Identyfikator
- 9970135461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneNaprawa i konserwacja dachów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353444 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku Urzędu Miejskiego
w Wieruszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieruszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855392
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1-7
1.5.2.) Miejscowość: Wieruszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@wieruszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieruszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-afaa6a6d-75e5-4bec-8b33-9ba70cf8897e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku Urzędu Miejskiegow Wieruszowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afaa6a6d-75e5-4bec-8b33-9ba70cf8897e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353444
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055446/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont dachu budynku Urzędu Miejskiego w Wieruszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317434
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZR.271.33.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont dachu budynku Urzędu Miejskiego w Wieruszowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zadania został określony
w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, zgodnie z art. 103 ustawy Pzp (załącznik nr 5 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona jedna oferta – oferta wykonawcy PPHU SEB-SYSTEM Zbigniew Sebzda. Oferta ta,podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 i 10 ustawy Pzp.Po odrzuceniu jedynej oferty złożonej w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu. Tym samym zachodzi obligatoryjna przesłanka unieważnienia postępowania, o której mowa w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Remont dachu budynku Urzędu Miejskiego w Wieruszowie”, nr postępowania ZR.271.33.2026.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |