Roboty budowlane obejmujące remont pomieszczeń oraz wykonanie witraży tematycznych w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu.

Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca '56

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00353451
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00353451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-21 12:19
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a12e0436-1f5f-490d-bacf-9dd564837461
Identyfikator
7791437061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanejOzdoby szklane

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ OLEKSY "MARBUD" FIRMA BUDOWLANAPoznań, PL · lot 0
444 999,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353451 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane obejmujące remont pomieszczeń oraz wykonanie witraży tematycznych w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca '56

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000249395

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Śniadeckich 54/58

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-774

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@zsh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane obejmujące remont pomieszczeń oraz wykonanie witraży tematycznych w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a12e0436-1f5f-490d-bacf-9dd564837461

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00279601/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty budowlane obejmujące remont pomieszczeń oraz wykonanie witraży tematycznych w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest w trybie art. 305 pkt 2 Pzp, ze względu na fakt że w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym jedyna złożona oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit c) Pzp, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZSH.2020.1.2026.A1

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSH.2020.2.2026.A1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące remont pomieszczeń oraz wykonanie witraży tematycznych w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają: przedmiar robót oraz STWIORB wraz z projektem witraży (załączniki nr 2-3 do SWZ zamówienia podstawowego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

44113500-0 - Ozdoby szklane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIUSZ OLEKSY "MARBUD" FIRMA BUDOWLANA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632411350

7.3.3) Ulica: ul. Szczepankowo 34

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-311

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

WITROART Piotr Janek - wykonanie i montaż witraży

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 444999,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-14

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane