Usługa cateringu posiłków dla dzieci, które będą uczęszczać do Gminnego Przedszkola im. J. Tuwima w Straszynie w roku szkolnym 2026/2027
GMINNE PRZEDSZKOLE IM. JULIANA TUWIMA W STRASZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353471
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-21 12:22
- Lokalizacja
- Straszyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4f791a3-e48d-401e-884c-c4b060d1fbb3
- Identyfikator
- 6040171426
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353471 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringu posiłków dla dzieci, które będą uczęszczać do Gminnego Przedszkola im. J. Tuwima w Straszynie w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE PRZEDSZKOLE IM. JULIANA TUWIMA W STRASZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364662408
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pocztowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Straszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-010
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@pstraszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gps.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4f791a3-e48d-401e-884c-c4b060d1fbb31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa cateringu posiłków dla dzieci, które będą uczęszczać do Gminnego Przedszkola im. J. Tuwima w Straszynie w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4f791a3-e48d-401e-884c-c4b060d1fbb3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056615/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 rok szkolny 2026/2027, Usługa Cateringu dla dzieci uczęszczających doGminnegoPrzedszkola im. Juliana Tuwima w Straszynie w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251499
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPS.26.02.2026.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 618138,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringu polegającej na przygotowaniu i dostarczaniu posiłków dla dzieci uczęszczających do Gminnego Przedszkola im. J. Tuwima w Straszynie w roku szkolnym 2026/2027.
Usługa obejmuje przygotowanie i dostawę czterech posiłków dziennie dla maksymalnie 170 dzieci w wieku od 3 do 6 lat, tj. śniadań, przekąsek, obiadów oraz podwieczorków, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Posiłki muszą być przygotowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami HACCP oraz wymaganiami żywienia dzieci w wieku przedszkolnym, z uwzględnieniem diet eliminacyjnych.
Szacunkowa maksymalna wielkość zamówienia w okresie realizacji umowy wynosi 39 270 śniadań, 39 270 przekąsek, 39 270 obiadów oraz 39 270 podwieczorków. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie nie mniejszym niż 70% maksymalnej wielkości przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540747,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568629,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540747,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): IGUANA Catering s.c. Ariel Stopikowsk i wspólnik spółki cywilnej
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: IGUANA Catering s.c. Paweł Struczyński wspólnik spółki cywilnej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811956551
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 540747,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |