Przebudowa dróg w Ostrowiu Południowym w gminie Krynki
GMINA KRYNKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353526
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353526/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 12:33
- Lokalizacja
- Krynki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-adaa08bb-f6b6-4555-bb2f-c3036abe2c4f
- Identyfikator
- 5451796498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowę
Wykonawcy
2 przyznane
MARIUSZ DONEJKOKuźnica, PL · lot 0
349 808,04 PLNMARIUSZ DONEJKOKuźnica, PL · lot 1
854 635,27 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353526 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w Ostrowiu Południowym w gminie Krynki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRYNKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Krynki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659378
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Garbarska 16
1.5.2.) Miejscowość: Krynki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-120
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857228550
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@krynki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krynki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-adaa08bb-f6b6-4555-bb2f-c3036abe2c4f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg w Ostrowiu Południowym w gminie Krynki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adaa08bb-f6b6-4555-bb2f-c3036abe2c4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353526
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023841/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 175 i 179 w Ostrowiu Południowym w Gminie Krynki
1.1.3 Przebudowa drogi w Ostrowiu Południowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193834
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia - „Przebudowa drogi gminnej nr 175 i 179 w Ostrowiu Południowym w Gminie Krynki.”Zakresem opracowania objęto odcinki drogi gminnej od km 0+000,00 do km 0+164,75 i sięgacz drogi gminnej od km 0+000,00 do km 0+113,48 zlokalizowany w województwie podlaskim, powiecie sokólskim, w gminie Krynki.
Zakres robót obejmuje:
- przebudowę drogi gminnej w zakresie jezdni, poboczy;
- wycinkę drzew i zakrzaczenia.
Zamawiający informuje, że złożył wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew lub krzewów kolidujących z inwestycją. Postępowanie administracyjne jest w toku. Wykonawca przejmuje obowiązek wycinki w oparciu o uzyskaną przez Zamawiającego decyzję.
Zakres robót szczegółowo został określony w dokumentacjach projektowych oraz przedmiarach robót budowlanych będącymi załącznikami do SWZ.
Załączone do SWZ Przedmiary robót mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową oraz specyfikacją przedmiotu zamówienia i jej załącznikami, jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 297964,23 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia - „Przebudowa drogi w Ostrowiu Południowym.”Zakresem opracowania objęto odcinki drogi gminnej od km 0+000,00 do km 0+596,98, zlokalizowane w województwie podlaskim, powiecie sokólskim, w gminie Krynki.
Zakres robót obejmuje:
- przebudowę drogi gminnej w zakresie jezdni, poboczy, zjazdów;
- przebudowę przepustów pod drogą;
- wycinkę drzew i zakrzaczenia.
Zamawiający informuje, że złożył wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew lub krzewów kolidujących z inwestycją. Postępowanie administracyjne jest w toku. Wykonawca przejmuje obowiązek wycinki w oparciu o uzyskaną przez Zamawiającego decyzję.
Zakres robót szczegółowo został określony w dokumentacjach projektowych oraz przedmiarach robót budowlanych będącymi załącznikami do SWZ.
Załączone do SWZ Przedmiary robót mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową oraz specyfikacją przedmiotu zamówienia i jej załącznikami, jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 878899,35 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349808,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 460784,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349808,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Budowlano-Drogowe Mariusz Donejko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5451745897
7.3.4) Miejscowość: Kuźnica
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349808,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 854635,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1263084,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 854635,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Budowlano- Drogowe Mariusz Donejko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5451745897
7.3.4) Miejscowość: Kuźnica
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 854635,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |