Powt. podobnych robót budow. do zamówienia podst. pn.: Bieżące utrzym. oznak. pionowego oraz urz bezp. ruchu drogowego wraz z wpr. zmian w stałych organ. ruchu na terenie m. Sz-n w l. 2026-2028.
Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353682
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 13:02
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfeb5412-5eb1-4cce-a63e-800c072714d7
- Identyfikator
- 8522596059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353682 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Powt. podobnych robót budow. do zamówienia podst. pn.: Bieżące utrzym. oznak. pionowego oraz urz bezp. ruchu drogowego wraz z wpr. zmian w stałych organ. ruchu na terenie m. Sz-n w l. 2026-2028.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321165698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Klonowica 5
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-241
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zditm@zditm.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zditm.szczecin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Powt. podobnych robót budow. do zamówienia podst. pn.: Bieżące utrzym. oznak. pionowego oraz urz bezp. ruchu drogowego wraz z wpr. zmian w stałych organ. ruchu na terenie m. Sz-n w l. 2026-2028.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfeb5412-5eb1-4cce-a63e-800c072714d7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna : art. 214 ust. 1 pkt 7) w zw. z art. 305 pkt 1 ustawy Pzp.
Podstawa faktyczna: Zamówienie z wolnej ręki było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego
przedmiotem a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
W wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie podstawowym bez negocjacji Zamawiający udzielił w dniu 30.10.2025 r. zamówienia publicznego Wykonawcy: GEO-LAB Sp. z o.o. Sp. Komandytowa ul. Chłopska 29,70-781 Szczecin, Umowa nr ZDiTM/175/2022.
W ogłoszeniu o zam nr 2025/BZP 00420831 z dnia 12.09.2025 r. oraz w specyfikacji warunków zamówienia (nr sprawy: DZP/57/TP/2025) Zamawiający przewidział, możliwość udzielenia zamówień podobnych,
o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, do 200 % wartości szacunkowej zamówienia podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/29/WR/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach niniejszej Umowy wykonywane będą prace obejmujące:
1) utrzymanie istniejącego oznakowania pionowego, w tym znaków i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
2) wprowadzanie organizacji ruchu nie wymagających zatwierdzenia
w zakresie oznakowania pionowego, w tym również wprowadzanie uzupełnień urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
3) wprowadzanie nowych zatwierdzonych stałych organizacji ruchu w zakresie oznakowania pionowego, poziomego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEO-LAB Arszyło Sp. Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 955-245-37-15
7.3.3) Ulica: Chłopska 29
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1430000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |