Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, ciągów pieszych oraz doświetlenia przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna” zamówienie podobne

Miejski Zarząd Dróg i Mostów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00353822
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00353822/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-21 13:26
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f40040e4-7265-440c-8706-0b4d8d89b922
Identyfikator
6322010013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

ETEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL · lot 0
263 310,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353822 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, ciągów pieszych oraz doświetlenia przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna” zamówienie podobne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 9

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie infrastrukturą drogową

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, ciągów pieszych oraz doświetlenia przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna” zamówienie podobne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f40040e4-7265-440c-8706-0b4d8d89b922

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353822

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072428/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa doświetleń przejść dla pieszych, oświetlenia ulicznego pasów drogowych i terenów gminnych na terenie miasta Jaworzna- zamówienie podobne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U.z 2026 r. poz. 793).
Uzasadnienie: w zamówieniu udzielonym na podstawie umowy nr MZDiM.SA.223.12.2026 z wykonawcą ETEC w trybie podstawowym zostało przewidziane zamówienie podobne, obejmujące 100% wartości zamówienia podstawowego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZDiM.SA.222.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje roboty budowlane polegające na budowie sieci kablowych, montaż słupów oświetleniowych na fundamentach prefabrykowanych oraz opraw oświetleniowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ETEC Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372028676

7.3.3) Ulica: Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20 D

7.3.4) Miejscowość: Zawiercie

7.3.5) Kod pocztowy: 42-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263310,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się wykonać całkowity zakres prac objętych umową w nieprzekraczalnym terminie 110 dni kalendarzowych (zgodnie ze złożoną ofertą) od dnia podpisania umowy tj. do dnia 31 października 2026 r.
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane