Prace adaptacyjno remontowe – przystosowanie sal dydaktycznych w budynku szkoły podstawowej w Myślicach, Gmina Stary Dzierzgoń
Gmina Stary Dzierzgoń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353859
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353859/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 13:31
- Lokalizacja
- Stary Dzierzgoń, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3fd2fce-3659-4cda-97b5-cc8b346e862e
- Identyfikator
- 5792069730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353859 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace adaptacyjno remontowe – przystosowanie sal dydaktycznych w budynku szkoły podstawowej w Myślicach, Gmina Stary Dzierzgoń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Dzierzgoń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Dzierzgoń 71
1.5.2.) Miejscowość: Stary Dzierzgoń
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-450
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 55 276 14 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@starydzierzgon.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ug.starydzierzgon.samorzady.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e3fd2fce-3659-4cda-97b5-cc8b346e862e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace adaptacyjno remontowe – przystosowanie sal dydaktycznych w budynku szkoły podstawowej w Myślicach, Gmina Stary Dzierzgoń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3fd2fce-3659-4cda-97b5-cc8b346e862e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353859
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w ramach projektu „Edukacja włączająca w Gminie Stary Dzierzgoń” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027 (FEP 2021-2027).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324944
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rg.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 130004,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace adaptacyjno remontowe sali na potrzeby prowadzenia terapii SI w budynku szkoły podstawowej w Myślicach.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 98000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace adaptacyjno remontowe sali wyciszenia i relaksacji w budynku szkoły podstawowej w Myślicach.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 62000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzieleniu zamówienia publicznego na: „Prace adaptacyjno remontowe – przystosowanie sal dydaktycznych w budynku szkoły podstawowej w Myślicach, Gmina Stary Dzierzgoń” do upływu terminu składania ofert tj. do godz. 10.00 w dniu 21.07.2026 r. nie została złożona żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzieleniu zamówienia publicznego na: „Prace adaptacyjno remontowe – przystosowanie sal dydaktycznych w budynku szkoły podstawowej w Myślicach, Gmina Stary Dzierzgoń” do upływu terminu składania ofert tj. do godz. 10.00 w dniu 21.07.2026 r. nie została złożona żadna oferta.
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |