Przebudowa drogi pow. nr 1902W Rzeczniów – Mołdawa odc. Grabowiec – Wólka Modrzejowa dł. 990 mb
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353900
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 13:39
- Lokalizacja
- Lipsko, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1c5e311-cdf3-4803-92a9-3e7239f8af8f
- Identyfikator
- 5090054952
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353900 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi pow. nr 1902W Rzeczniów – Mołdawa odc. Grabowiec – Wólka Modrzejowa dł. 990 mb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670230474
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spacerowa 24
1.5.2.) Miejscowość: Lipsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdpl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdplipsko.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.powiatlipsko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi na terenie powiatu lipskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi pow. nr 1902W Rzeczniów – Mołdawa odc. Grabowiec – Wólka Modrzejowa dł. 990 mb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1c5e311-cdf3-4803-92a9-3e7239f8af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070772/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi pow. nr 1902W Rzeczniów – Mołdawa odc. Grabowiec – Wólka Modrzejowa dł. 990 mb
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270423
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDP.TP.04.PD.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: Przebudowa drogi pow. nr 1902W Rzeczniów – Mołdawa odc. Grabowiec – Wólka Modrzejowa dł. 990 mb
1. Przedmiot i zakres opracowania
Przedmiotem opracowania jest realizacja zadania dotycząca inwestycji: Przebudowa drogi powiatowej nr 1902W Rzeczniów- Grabowiec- Mołdawa odcinek: Grabowiec- Wólka Modrzejowa dł. 990mb.
Zakres realizowanej inwestycji obejmuje m.in.:
a) roboty pomiarowe na długości 990 mb,
b) karczowanie zagajników i poszycia,
c) usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości warstwy do 15cm, obustronnie na długości odcinka 0+990 m,
d) oczyszczenie z rowów z namułu z profilowaniem dna i skarp rowu (1850mb),
e) profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne jezdni,
f) wykonanie podbudowy metodą głębokiego recyklingu z MCE gr. 18cm,
g) oczyszczenie i skropienie mechaniczne emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych bitumicznych
h) wykonanie nawierzchni bitumicznych z betonu asfaltowego AC 16W o grubości 5cm (warstwa wiążąca), szerokość 5,10m na długości 990mb oraz nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11S o grubości 4cm (warstwa ścieralna) i szerokości 5,00m,
i) wykonanie mechaniczne poboczy oraz zjazdów indywidualnych z kruszywa łamanego 0/31,5mm o grubości 12cm.
2. Lokalizacja inwestycji
Teren objęty opracowaniem położony jest w województwie mazowieckim, powiat lipski na terenie gminy Rzeczniów w miejscowości Grabowiec. Początek odcinka drogi powiatowej znajduje się w roboczym km 0+000 (połączenie z nową nawierzchnią bitumiczną drogi powiatowej), natomiast koniec w km 0+990mb. Inwestycja zlokalizowana jest na działce ewidencyjnej nr 73/1, która stanowi granice pasa drogowego drogi powiatowej 1902W. Droga przechodzi w większości przez teren niezabudowany na odcinku drogi powiatowej w miejscowości Grabowiec.
3. Ogólna charakterystyka obiektu
Istniejąca droga powiatowa, umożliwia dojazd do lokalnych zabudowań oraz sąsiadujących gruntów rolnych, leśnych. Droga powiatowa nr 1902W posiada nawierzchnie bitumiczną w złym stanie technicznym i zmiennej szerokości średnio 5,0 m, typ drogowy z obustronnymi poboczami gruntowymi o szerokości 1,0 m. Odwodnienie powierzchniowe w kierunku poboczy i dalej na przyległy teren i do obustronnych rowów przydrożnych. Wzdłuż drogi powiatowej przebiegają rowy przydrożne, który należy odmulić z namułu z uwagi na duży osad uniemożliwiający prawidłowy przepływ wód opadowych.
Parametry techniczne drogi (stan projektowany):
Klasa techniczna drogi – Z,
Kategoria ruchu: KR 2,
Długość odcinka: 990mb,
Przekrój jezdni: drogowy, o spadku daszkowym 2%,
Szerokość jezdni: 5,0m,
Pobocze utwardzone, obustronne o szerokości 1,0 m i spadku 8%,
Odwodnienie: powierzchniowe w kierunku poboczy i rowów przydrożnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 716869,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 974350,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 716869,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290010189
7.3.3) Ulica: Św. Rocha
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 716869,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |