Rewitalizacja obszarów zdegradowanych na terenie Gminy Nowa Sarzyna

GMINA NOWA SARZYNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00522276
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00522276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-30 13:26
Lokalizacja
Nowa Sarzyna, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7470903d-33a9-4406-8e48-1f3f7d18b14e
Identyfikator
8161603481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ NOWA SARZYNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowa Sarzyna, PL · lot 0
20 001,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00522276 z dnia 2024-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja obszarów zdegradowanych na terenie Gminy Nowa Sarzyna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA SARZYNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sarzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-310

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowasarzyna.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowasarzyna.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja obszarów zdegradowanych na terenie Gminy Nowa Sarzyna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7470903d-33a9-4406-8e48-1f3f7d18b14e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039836/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej, rewitalizacja obszaru miasta Nowa Sarzyna oraz modernizacja infrastruktury turystycznej i społecznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411499

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający udzieli zamówienia zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.) w trybie zamówienia z wolnej ręki w oparciu o art. 305 pkt 2. Zgodnie z treścią przytoczonego przepisu Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp, opublikowanym w BZP – Ogłoszenie nr 2024/BZP 00355572/01 z dnia 06.06.2024 r., w części 12 zamówienia nie złożono żadnej oferty i postępowanie w tej części zostało unieważnione, zaś pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-e7990eae-2309-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8771,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na uporządkowaniu dzikich wysypisk zlokalizowanych na działce nr ewid. 3997/9 w miejscowości Sarzyna.

Zakres robót obejmuje:
- wywóz nieczystości stałych – gruzu spryzmowanego znajdującego się na w/w działce,
- wykonanie łąk parkowych na terenie płaskim.
Szczegółowy zakres zamówienia został przedstawiony w załączonej dokumentacji.

2. Zakres zamówienia obejmuje również:
- przygotowanie terenu budowy,
- zabezpieczenie terenu budowy,
- zakup i dostawę materiałów niezbędnych do realizacji zadania,
- uporządkowanie terenu budowy.

3. Inne obowiązki i koszty Wykonawcy
Do zakresu obowiązków i kosztów Wykonawcy należy także:
- zabezpieczenie własnym kosztem i staraniem, mediów niezbędnych do wykonania robót budowlanych,
- koszty związane z odbiorami wykonanych robót,
- utylizacja odpadów,
- zgłaszanie Zamawiającemu do odbioru robót zanikających (jeżeli wystąpią),
- oznakowanie prowadzonych robót,
- opracowanie kosztorysu powykonawczego.
W/w opracowania należy doliczyć do kosztów zamówienia.

4. Materiały i urządzenia zastosowane do realizacji zamówienia winny:
1) spełniać wymagania i być zgodny z:
a) Polskimi Normami przenoszącymi europejskie normy zharmonizowane, warunkami techniczno-budowlanymi, przepisami bhp i p.poż.,
b) obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r., poz. 725 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawa Prawo budowlane” oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1213) zwanej dalej „ustawa o wyrobach budowlanych”,
c) przepisami wykonawczymi do w/w ustaw,
d) postanowieniami niniejszej umowy,
e) deklaracją zgodności CE (Conformité Europénne),
f) wiedzą techniczną i sztuką budowlaną;
2) być wykonany z użyciem materiałów i urządzeń spełniających wymogi funkcjonalne i techniczne określone w niniejszym zaproszeniu wraz z załącznikami oraz ustawie o wyrobach budowlanych.

5. Kosztorys ofertowy musi być w pełni zgodny z zapisami zawartymi w przedmiarze robót (materiał, opis, ilość) i ma zawierać ceny jednostkowe dla poszczególnych pozycji. Każda pozycja w kosztorysie ofertowym powinna być odrębnie wyceniona. Wszystkie wartości (z wyjątkiem obmiarów) powinny być naliczane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku zgodnie z matematycznymi zasadami zaokrąglania.

6. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania odpadów powstałych w trakcie realizacji przedmiotu umowy podmiotowi uprawnionemu do unieszkodliwiania odpadów oraz o dostarczenie Zamawiającemu dokumentu potwierdzającego tę czynność (Karta przekazania odpadów).

7. Powody nie dokonania podziału zamówienia na części.
Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ niniejsze postępowanie obejmuje ten sam przedmiot zamówienia, który został unieważniony w ramach części 12 postępowania opublikowanego przez Zamawiającego w dniu 06.06.2024 r. pn. „Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej, rewitalizacja obszaru miasta Nowa Sarzyna oraz modernizacja infrastruktury turystycznej i społecznej”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej Nowa Sarzyna Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180349467

7.3.3) Ulica: ul. 1 Maja 4

7.3.4) Miejscowość: Nowa Sarzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 37-310

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20001,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane