Opracowanie dokumentacji projektowej pn. Przebudowa drogi gminnej i drogi wewnętrznej wraz z budową kładki dla pieszych nad potokiem Lubieńka oraz budową drogi z mostem nad potokiem Lubieńka
Gmina Lubień
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00353950
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353950/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-21 13:47
- Lokalizacja
- Lubień, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8267115a-fac8-44c4-a3da-54b3cce2697a
- Identyfikator
- 7351071414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353950 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej pn. Przebudowa drogi gminnej i drogi wewnętrznej wraz z budową kładki dla pieszych nad potokiem Lubieńka oraz budową drogi z mostem nad potokiem Lubieńka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubień 50
1.5.2.) Miejscowość: Lubień
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-433
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lubien.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/uglubien,m,71278,zamowienia-publiczne-ogloszenia.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8267115a-fac8-44c4-a3da-54b3cce2697a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej pn. Przebudowa drogi gminnej i drogi wewnętrznej wraz z budową kładki dla pieszych nad potokiem Lubieńka oraz budową drogi z mostem nad potokiem Lubieńka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8267115a-fac8-44c4-a3da-54b3cce2697a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353950
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024139/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowej pn. Przebudowa drogi gminnej i drogi wewnętrznej wraz z budową kładki dla pieszych nad potokiem Lubieńka oraz budową drogi z mostem nad potokiem Lubieńka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300028
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę i/lub przyjęcia zgłoszenia i/lub uzyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 540172K długości ok. 1960m i drogi wewnętrznej DG2 o długości ok. 300m wraz z budową kładki dla pieszych nad potokiem Lubieńka oraz budową drogi DG1 o długości ok. 70m z mostem nad potokiem Lubieńka w miejscowości Lubień, Gmina Lubień”, polegającej m.in. na:
- przebudowie:
poszerzenia jezdni, przebudowy konstrukcji nawierzchni jezdni, poboczy drogi 540172K,
budowy drogi DG1,
budowy mostu w/c drogi DG1 nad potokiem Lubieńka,
budowy kładki dla pieszych nad potokiem Lubieńka w pobliżu istniejącego mostu nad potokiem Lubieńka,
budowy drogi dla pieszych,
budowy miejsc postojowych,
przebudowy istniejącego odwodnienia drogi,
przebudowy istniejących zjazdów,
przebudowy wlotu skrzyżowania drogi 540172K z drogą 540167K,
budowie wlotu drogi DG1 na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr DW 978,
budowie skrzyżowania drogi 540172K z DG1,
przebudowy wlotu skrzyżowania drogi 540172K od strony istniejącego mostu nad potokiem Lubieńka,
przebudowie wszystkich włączeń dróg wewnętrznych do drogi gminnej o parametrach drogi jak dla wlotu podporządkowanego na skrzyżowaniu „zwykłym”,
budowy projektowanych zjazdów,
budowy kanalizacji opadowej wraz z wylotami,
rozbiórki i budowy 2 przepustów w km 1+419,74 i km 2+144,40,
budowy muru oporowego,
budowy umocnień skarp potoku Lubieńka,
budowy oświetlenia ulicznego,
budowy kanału technologicznego,
montażu docelowego oznakowania pionowego i poziomego wraz z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71322300-4 - Usługi projektowania mostów
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wobec tego, że cena najkorzystniejszej oferty, opiewająca na kwotę 381.300,00 PLN brutto, znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |