Modernizacja placu zabaw oraz wykonanie strefy relaksu i integracji przy Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie - Budżet Obywatelski

Gmina Miejska Tczew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00353973
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00353973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-21 13:51
Lokalizacja
Tczew, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da54c121-1477-4b72-96a0-38205c22330a
Identyfikator
5930005678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353973 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw oraz wykonanie strefy relaksu i integracji przy Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie - Budżet Obywatelski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Tczew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Piłsudskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Tczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.tczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/tczew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu zabaw oraz wykonanie strefy relaksu i integracji przy Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie - Budżet Obywatelski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da54c121-1477-4b72-96a0-38205c22330a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033527/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja placu zabaw oraz strefa relaksu i integracji przy Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie – Budżet Obywatelski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268464

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.2.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja, rozbudowa placu zabaw. W zakres zadania wchodzi:
a) montaż nowych elementów oraz urządzeń zabawowo – rekreacyjnych,
b) demontaż części urządzeń zabawowo – rekreacyjnych oraz ponowny montaż urządzeń w części rozbudowanej placu zabaw,
c) wykonanie nawierzchni bezpiecznej z płyt gumowych,
d) demontaż części istniejącego ogrodzenia, ponowny montaż do części rozbudowanej placu zabaw,
e) montaż nowego ogrodzenia w części rozbudowanej placu zabaw,
f) uporządkowanie i pielęgnacja terenu placu zabaw.
2. Przedmiotowy plac zabaw projektowany jest na działce nr 39/187 obręb 4 m. Tczew.
3. Szczegółowy zakres robót opisany został w dokumentacji projektowej
i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
4. Dodatkowe informacje i wymagania Zamawiającego opisane zostały w załączniku nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

4.5.5.) Wartość części: 214634,15 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie strefy relaksu i integracji. W zakres zadania wchodzi:
a) montaż elementów uzupełniających i urządzeń zabawowo – rekreacyjnych,
b) nasadzenia roślin ozdobnych,
c) uporządkowanie i pielęgnacja terenu.
2. Szczegółowy zakres robót opisany został w dokumentacji projektowej
i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
3. Dodatkowe informacje i wymagania Zamawiającego opisane zostały w załączniku nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

4.5.5.) Wartość części: 28373,98 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną w niniejszym postępowaniu, przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie zwiększył środków finansowych na realizację niniejszego zamówienia dla części nr 1.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną w niniejszym postępowaniu, przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie zwiększył środków finansowych na realizację niniejszego zamówienia dla części nr 2.

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane