Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl II - roboty
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00354139
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354139/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-21 14:18
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97bccce0-15b0-41b6-b859-684e10e11206
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
12 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354139 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl II - roboty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzeszow@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https:// wodypolskie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl II - roboty2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97bccce0-15b0-41b6-b859-684e10e11206
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354139
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116193/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.131 "Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl II - roboty"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203660
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R.ROZ.270.12.36.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 Roboty utrzymaniowe na rzece Lubaczówka w km 76+090 – 76+135, kanale Lubaczówka – Zawadówka, cieku Zawadówka, w m. Budomierz, gm. LubaczówPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na odcinku rzeki Lubaczówka długości 45 m, na kanale Lubaczówka-Zawadówka na długości 670,2 m oraz na odcinku cieku Zawadówka na długości 341,9 m. Celem planowanego zadania utrzymaniowego jest stabilizacja przebiegu polsko – ukraińskiej granicy Państwa pomiędzy znakami granicznymi od 583 do 585. W ramach projektowanych działań projektuje się zasyp narzutem kamiennym lewego brzegu rzeki Lubaczówka w celu stabilizacji wlotu do kanału Lubaczówka-Zawadówka, wykonanie robót udrożnieniowych w korycie kanału Lubaczówka-Zawadówka oraz cieku Zawadówka wraz z wykonaniem zabudowy biologicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
4.5.5.) Wartość części: 756651,37 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 Zasyp wyrwy na p. Drohobyczka w km 3+040- 3+100 m. Przedmieście DubieckiePrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na lokalnym udrożnieniu koryta cieku poprzez przerzut odsypiska i wbudowanie pozyskanego materiału w wyrwę na prawej skarpie powstałą w skutek erozji po przejściu wód powodziowych w latach ubiegłych. Konieczne jest także zabezpieczenie stopy skarp brzegowych w pobliżu budynku mieszkalnego. Roboty ziemne pozwolą także na zwiększenie przekroju poprzecznego koryta cieku, dając możliwość swobodnego prowadzenia wód w czasie obfitych opadów. Prace poprzedzi wycinka drzew i zakrzaczeń porastających skarpy brzegowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
4.5.5.) Wartość części: 56054,01 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 Wykonanie prac konserwacyjnych na budowlach regulacyjnych na p. Kamionka w m. KrzywczaPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na konserwacji obiektów budowlanych tj. 13 stopni wodnych i mór oporowy. Prace polegać będą na oczyszczeniu budowli z naniesionej roślinności porostów i mchu. Planuje się również oczyszczenie z namułu wypadu stopni wodnych oraz oczyszczenie z namułu terenu wokół w/w stopni wodnych. Dodatkowo zaplanowano koszenie skarp brzegowych cieku oraz wycinkę zakrzaczeń, krzewów i przerostów wiklinowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
4.5.5.) Wartość części: 92228,62 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 Zabezpieczenie prawego brzegu p. Laskowska Rzeka w km 4+500 - 4+600 m. LaskówkaPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na wykonaniu odbudowy i zabezpieczenia prawej skarpy brzegowej w pobliżu budynku gospodarczego narzutem kamiennym. Prace poprzedzi zasypanie nor bobrowych, materiałem rodzimym pozyskanym z przerzuconych namulisk i przetamowań.
Ponadto w ramach zadania będzie trzeba dokonać wycinki zakrzaczeń i przerostów wiklinowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
4.5.5.) Wartość części: 24260,28 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5 Konserwacja oraz remont stopni betonowych w km 7+820 oraz 8+320 p. Olszanica w m. Olszanica, gm. OlszanicaPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na remoncie dwóch stopni na potoku Olszanica w m. Olszanica poprzez oczyszczenie elementów betonowych oraz wypełnienie ubytków w konstrukcji betonowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 28874,21 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6 Udrożnienie koryta wraz z zasypem wyrwy prawego brzegu p. Ropienka w m. Ropienka, gm. Ustrzyki DolnePrzedmiotem zamówienia są roboty polegające na udrożnieniu koryta potoku Ropienka w miejscowości Ropienka Górna na docinku od km 5+580 do km 5+640 oraz zabezpieczeniu prawego brzegu na odcinku od km 5+605 do km 5+625.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 12084,22 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7 Udrożnienie koryta p. Myczkowianka w km 0+130 - 0+220 w m. Myczkowce, gm. Solina.Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na udrożnieniu koryta cieku poprzez usunięcie namułu, nawisów ziemnych z rozplantowaniem w obrębie działki cieku, jak również usunięcie zakrzaczeń porastających dno oraz skarpy. Roboty wchodzące w zakres zadania zostaną wykonane ręcznie lub za pomocą sprzętu mechanicznego. Pozyskany materiał zostanie zagospodarowany na miejscu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 5959,46 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 8 Zabezpieczenie lewego brzegu p. Mistki w km 0+060 - 0+080 w m. Średnia Wieś, gm. Lesko.Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na zabezpieczeniu skarpy lewego brzegu p. Miskti w sąsiedztwie drogi gminnej poprzez zasyp wyrwy kamieniem wraz z wykonaniem niezbędnych prac tj. karczowanie pni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 16000,32 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 9 Udrożnienie koryta potoku Olszanica (Stary Potok) wraz z zasypem wyrwy prawego brzegu przy działce 243/1 w m. Ustjanowa Dolna, gm. Ustrzyki Dolne.Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na udrożnieniu koryta potoku Olszanica (Stary Potok) wraz z zasypem wyrwy prawego brzegu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 16809,40 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 10 Udrożnienie koryta wraz z zasypem wyrwy lewego brzegu p. Kiniański Potok - w m. Orelec, gm. Olszanica.Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na udrożnieniu koryta potoku Kiniański potok oraz zabezpieczenie skarpy lewego brzegu wraz z wycinką zakrzaczeń i drzew zlokalizowanych na skarpie potoku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 8977,57 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 11 Konserwacja budowli regulacyjnych na potoku Dworzysko w m. Sanok, gm. Miasta SanokaPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na konserwacji budowli regulacyjnych zlokalizowanych w ujściowym odcinku potoku Dworzysko w km 0+000-0+200 wraz z lokalnym udrożnieniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 31845,02 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 12 Konserwacja budowli regulacyjnych na potoku Płowiecki w m. Sanok, gm. Miasta SanokaPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na konserwacji budowli regulacyjnych zlokalizowanych na potoku Płowiecki wraz z lokalnym udrożnieniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 27304,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 573660,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 659917,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 573660,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „OSKOS” Jan Pasieka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952532630
7.3.4) Miejscowość: Kalników
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 573660,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48808,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53585,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48808,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Produkcyjno-Handlowy Zbigniew Furmanik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921002658
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48808,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69181,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92041,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69181,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hydromel Rzeszów sp zoo
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Pekum Arkadiusz Goraj
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170435159
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69181,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18346,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23311,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18346,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stanisław Smoleń Firma Usługowo-Konserwacyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861342395
7.3.4) Miejscowość: Haczów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18346,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10804,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14496,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10804,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUX ¬ MEL Zbigniew Pełdyjak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861458471
7.3.4) Miejscowość: Golcowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10804,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7294,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7294,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7294,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane HUTA Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6870000234
7.3.4) Miejscowość: Odrzechowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7294,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14335,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18470,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14335,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUX ¬ MEL Zbigniew Pełdyjak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861458471
7.3.4) Miejscowość: Golcowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14335,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14142,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18725,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14142,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUX ¬ MEL Zbigniew Pełdyjak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861458471
7.3.4) Miejscowość: Golcowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14142,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 10)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10125,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10125,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10125,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane HUTA Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6870000234
7.3.4) Miejscowość: Odrzechowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 10)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10125,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |