Świadczenie usług badań czystości mikrobiologicznej, badań żyzności podłoży mikrobiologicznych i medium hodowlanego, odczynników wykorzystywanych w hodowli oraz transportu próbek mikrobiologicznych.
Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00354282
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-21 14:46
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c38ee23e-49ec-4806-8734-110886d97872
- Identyfikator
- 6431005873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354282 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług badań czystości mikrobiologicznej, badań żyzności podłoży mikrobiologicznych i medium hodowlanego, odczynników wykorzystywanych w hodowli oraz transportu próbek mikrobiologicznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272165010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 2
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 73 57 632
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.materna@clo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.clo.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://clo.ezamawiajacy.pl/pn/CLO/demand/303421/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług badań czystości mikrobiologicznej, badań żyzności podłoży mikrobiologicznych i medium hodowlanego, odczynników wykorzystywanych w hodowli oraz transportu próbek mikrobiologicznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c38ee23e-49ec-4806-8734-110886d97872
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034635/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Badanie czystości mikrobiologicznej środowiska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328267/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CLO/ZP/27/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 229775 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług badań czystości mikrobiologicznej, badań żyzności podłoży mikrobiologicznych i medium hodowlanego, odczynników wykorzystywanych w hodowli oraz transportu próbek mikrobiologicznych.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Banku Tkanek i Pracowni Hodowli Komórek i Tkanek Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich usług:
1. Badań czystości mikrobiologicznej środowiska wytwarzania:
Zakres usługi obejmuje:
1) Monitoring czystości środowiska miejsca wytwarzania:
a. powietrza metodą aspiracyjną,
b. powietrza metodą sedymentacji,
c. powierzchni metodą odciskową (ściany, podłogi, maszyny, personelu) – i/lub wymazową z miejsc trudno dostępnych.
Ilość: 2 450 badań.
2) Badanie czystości mikrobiologicznej środowiska pobrania materiału tkankowego. Ilość: 50 badań.
3) Identyfikację szczepów drobnoustrojów, które wyrosły w próbkach pobranych przez Zamawiającego w klasie czystości A oraz w przypadku przekroczenia limitów krytycznych. Ilość: 20 badań.
2. Badań żyzności podłoży mikrobiologicznych i medium hodowlanego, odczynników wykorzystywanych w hodowli zgodnie z Farmakopeą Polską wydanie XIII. Ilość: 80 badań.
3. Transportu próbek mikrobiologicznych, tj. odbiór próbek przeznaczonych do badania z siedziby Zamawiającego i dostarczenie ich do laboratorium Wykonawcy. Ilość: 150 transportów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85145000-7 - Usługi świadczone przez laboratoria medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu zostały złożone dwie oferty, które podlegają odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |