„Rewitalizacja miejscowości Czarnocin szansą na rozwój – etap I”

Gmina Czarnocin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00354296
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-21 14:48
Lokalizacja
Czarnocin, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1dfa063-fecd-4c9d-9ba7-ead4263c4279
Identyfikator
6050023070
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty izolacyjneInstalowanie drzwi i okienIzolacja cieplnaRoboty w zakresie okładziny tynkowejWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ LALEWICZBusko -Zdrój, PL · lot 0
639 733,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354296 z dnia 2026-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja miejscowości Czarnocin szansą na rozwój – etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarnocin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czarnocin 100

1.5.2.) Miejscowość: Czarnocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-506

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 351028

1.5.8.) Numer faksu: 41 351029

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@czarnocin.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnocin.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czarnocin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewitalizacja miejscowości Czarnocin szansą na rozwój – etap I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1dfa063-fecd-4c9d-9ba7-ead4263c4279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068277/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rewitalizacja miejscowości Czarnocin szansa na rozwój.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.5 „Rewitalizacja obszarów innych niż obszary miejskie” Priorytet 6 „Fundusze Europejskie dla wspólnot lokalnych” Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277988

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BG.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku SP w Czarnocinie dz. nr 361
• Demontaż elementów na elewacji kolidujących z termomodernizacją
• Demontaż parapetów zewnętrznych
• Demontaż parapetów wewnętrznych i ponowny montaż
• Demontaż okien
• Demontaż drzwi zewnętrznych
• Demontaż istniejącej obróbki blacharskiej cokołu
• Demontaż istniejących rur spustowych stalowych i montaż nowych
• Wykonanie docieplenia ścian wraz z wyprawą (tynk cienkowarstwowy na
ścianach nadziemia budynku)
• Montaż stolarki okiennej
• Montaż parapetów zewnętrznych
• Montaż stolarki drzwiowej zewnętrznej
• Naprawa ościeży po zamontowaniu okien i drzwi
• Czyszczenie i malowanie balustrady zewnętrznej
• Wykonanie nowego systemowego zadaszenie nad wejściami

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45321000-3 - Izolacja cieplna

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 639733,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 995121,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 639733,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany TERMO-BUD Andrzej Lalewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551066914

7.3.4) Miejscowość: Busko-Zdrój

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 639733,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane