Rewaloryzacja dawnej synagogi w Barczewie jako ochrona dziedzictwa Warmii – II etap: uczynienie obiektu całorocznego wykorzystania na rzecz kultury i turystyki
Powiat Olsztyński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00522398
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00522398/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-30 13:51
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a68c7a8c-3529-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7393851648
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00522398 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewaloryzacja dawnej synagogi w Barczewie jako ochrona dziedzictwa Warmii – II etap: uczynienie obiektu całorocznego wykorzystania na rzecz kultury i turystyki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olsztyński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Bema 5
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-516
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-olsztynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-olsztynski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-olsztynski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-olsztynski/demand/164680/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewaloryzacja dawnej synagogi w Barczewie jako ochrona dziedzictwa Warmii – II etap: uczynienie obiektu całorocznego wykorzystania na rzecz kultury i turystyki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a68c7a8c-3529-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522398
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044110/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rewaloryzacja dawnej synagogi w Barczewie jako ochrona dziedzictwa Warmii –II etap: uczynienie obiektu całorocznego wykorzystania na rzecz kultury i turystyki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393467
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRL-III.272.8.2024.EM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn. „Rewaloryzacja budynku dawnej synagogi w Barczewie”, zgłoszonej do Rządowego Programu Odbudowy Zabytków pn. „Rewaloryzacja dawnej Synagogi w Barczewie jako ochrona dziedzictwa Warmii - II etap: uczynienie obiektu całorocznego wykorzystania na rzecz kultury i turystyki”.
2. Inwestycją objęta jest nieruchomość zlokalizowana pod adresem: ul. Kościuszki 7/9,
11-010 Barczewo.
3. Budynek, o którym mowa w ust. 2 wpisany jest do rejestru zabytków.
4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) prace konserwatorskie przy elewacji budynku dawnej synagogi;
2) renowację zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej budynku dawnej synagogi;
3) prace konserwatorskie mykwy: ceglanego lica ściany;
4) renowację zadaszenia mykwy;
5) wykonanie wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych w mykwie;
6) przebudowę budynku pomocniczego synagogi: roboty budowlane, prace renowacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe;
7) zagospodarowanie terenu.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja Projektowa w zakresie wskazanym w przedmiarach robót. Dokumentacja Projektowa stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45262710-1 - Konserwacja fresków
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1217690 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1490000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1217690 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Art-Service Łukasz Lewalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8741530184
7.3.3) Ulica: Pod Foluszek 68
7.3.4) Miejscowość: Zbiczno
7.3.5) Kod pocztowy: 87-305
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1217690 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |